سوپر مارکت ها شروع به اعمال محدودیت در خرید گوشت در پاسخ به طور موقت خاموش شدن ناگهانی در گوشت گاو و مرغ گیاهان پردازش در مینه سوتا و در سراسر کشور است.

در شهرهای دوقلو Costco در حال حاضر تنها خرده فروش با یک در سراسر-هیئت مدیره محدود کردن به طور منظم قیمت گوشت گاو و مرغ به سه در Costco عضو. در بازارهای دیگر Albertsons است که محدود کردن مشتریان به دو گوشت موارد در برخی از فروشگاه ها و Kroger — به عنوان به خوبی به عنوان آن مارک رالف و مواد غذایی 4 کمتر است — محدود کردن خرید گوشت گاو و گوشت خوک.

مینه سوتا خرده فروشان زیر کاستکو منجر شود در غیر موارد فروش حداقل در حال حاضر. اما سوپر مارکت اپراتورها می گویند که آنها را پیاده سازی محدودیت در فروش فوق العاده و یا در فروشگاه های فردی اگر عرضه کم است در یک زمان داده شده است.

توله می گوید فروشگاه خود را حق به مجموعه ای از محدودیت ها به منظور جلوگیری از بیش از حد خرید. “ما می خواهیم مشتریان به دنبال یک خرید عمده گوشت به محدود کردن خرید خود را برای مطابقت با نیازهای خانواده خود گفت:” دارن Caudill, معاون رئیس جمهور, خرید و فروش, تجارت و بازاریابی در توله.

در طول توله را در زمان خرید-یک-دریافت-یکی-رایگان فروش گوشت خوک برای مثال این محدودیت مشتریان به دو رایگان بسته است.

خرده فروشان می گویند که آنها در حال اجرای محدودیت نیست چرا که آنها در حال تجربه جدی کمبود. بلکه به این دلیل است که آنها می خواهند برای تضعیف احتکار آغاز شده است که در ماه مارس برای گوشت کاغذ توالت ضد عفونی کننده دست پاستا و سوپ.

بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر ایالات متحده بسته اند به دلیل COVID-19 موارد است. اما پس از یک فرمان اجرایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفتن گیاهان گوشت برای بازگشایی, Smithfield غذاهای گیاهی در Sioux Falls, S. D., آغاز گام برای انجام این کار در روز دوشنبه. این JBS ایالات متحده آمریکا کارخانه در Worthington, Minn. را بازگشایی در روز شنبه, union, مقامات گفت.

در همین حال فروشندگان محلی می گویند مشتریان در حال خرید گوشت بیشتر. Lunds & Byerlys’ گوشت فروش ها در هفته گذشته دو برابر آنچه آنها از یک سال پیش.

“در حالی که عرضه همچنان قوی از بسیاری از ما شرکای کلیدی ما باید دوباره اجرا محدودیت در برخی از گوشت موارد” سخنگوی هارون Sorenson گفت: در یک e-mail. “کسانی که محدودیت های متفاوت توسط فروشگاه بسته به هر یک از فروشگاه های کنونی عرضه کند و آنها را در محل قرار داده برای کمک به اطمینان بیشتر مشتریان دسترسی به آن دسته از محصولات است.”

هدف است و نه قرار دادن هر گونه محدودیت در خرید گوشت در این زمان سخنگوی جاشوا توماس گفت.

Hy-Vee همچنین برنامه های کسب و کار به طور معمول در آن گروه گوشت. “ما نه قبلا و نه محدود کردن گوشت خرید” گفت: سخنگوی کریستینا Gayman.

برخی از خرده فروشان مانند Coborn را اضافه کرده اند محدودیت در اقلام تبلیغاتی بیشتر. “Coborn را حق محدود کردن مقدار زمانی که لازم است اما انجام این کار بر روی یک آیتم با آیتم های فروشگاه توسط فروشگاه اساس” گفت: Dennis میزبان معاون رئیس جمهور از بازاریابی است.

Caudill توله معاون رئیس جمهور گفت که مصرف کنندگان انتظار می رود برخی از گوشت محصول اختلال برای چند هفته.

“ما همچنین پیش بینی نوسانات قیمت گوشت هزینه های کالا محور و تنظیم بر اساس زمان عرضه و تقاضای مصرف کننده,” او گفت:. “ممکن است برخی از محدودیت در خرید مارک های خاصی در حالی که بازار کار به بهبود و ثبات.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de