دهلی نو: مقامات در دهلی تحمیل یک مالیات ویژه از 70 درصد در خرده فروشی و مشروب خرید از روز سه شنبه برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ در فروشگاه ها به عنوان مقامات سهولت شش هفته مستند تحمیل شده به سرعت گسترش coronavirus.

مالیات بر الکل هستند, کلید کمک به درآمد بسیاری از هند 36 متحده و سرزمین های فدرال که اکثر آنها در حال اجرا کوتاه از بودجه به دلیل طولانی اختلال در فعالیت های اقتصادی ناشی از ویروس است.

باتوم پلیس به اتهام صدها نفر از مردم که تا به حال flocked به مشروب مغازه ها زمانی که آنها باز در روز دوشنبه برای اولین بار در یک آرامش از بزرگترین مستند است که برای اجرا تا زمانی که ممکن است 17.

دهلی دولت اعلام کرد: “ویژه تاج هزینه” در یک اعلان عمومی در اواخر روز دوشنبه.

“این مایه تاسف است که هرج و مرج دیده می شد در برخی از مغازه ها در دهلی نو گفت:” Arvind Kejriwal, دولت وزیر.

“اگر ما به دانستن در مورد نقض اجتماعی فاصله و دیگر هنجارهای از هر منطقه و سپس ما را به مهر و موم منطقه و لغو تسهیلات وجود دارد,” او اضافه شده است.

کشورهای دیگر مانند جنوب آندرا پرادش که در آن مردم نیز نقض اجتماعی فاصله اقدامات به صف در خود صدها نفر برای الکل نیز پیاده قیمت.

این افزایش می دهد به عنوان هند گزارش 3,900 عفونت های جدید در روز سه شنبه به بالاترین سطح خود تنها در روز افزایش, مصرف چوب خط حساب کردن به 46,432. مرگ و میر در ایستاده بود 1,568, وزارت بهداشت گفت.

کارشناسان بهداشت گفت: روزانه افزایش را نشان می دهد هند باقی مانده است در معرض خطر با وجود شدید مستند است که محدود آن جمعیت 1.3 میلیارد به خانه های خود را از اواخر ماه مارس با تمام حمل و نقل عمومی متوقف شده و فعالیت اقتصادی تقریبا یخ زده.

“منحنی نشان داده است یک روند رو به پایین. که دلیلی برای نگرانی گفت:” دکتر Randeep Guleria مدیر جدید دهلی premier همه-هند موسسه علوم پزشکی.

هند روزانه به طور متوسط افزایش در موارد بوده است 6.1 در طول هفته گذشته پشت سر روسیه و برزیل اما بالاتر از انگلیس و ایالات متحده و ایتالیا.

بزرگترین خوشه بودند ثبت شده در کشورهای غربی ماهاراشترا به هند بمبئی پایتخت تجاری و گجرات و همچنین دهلی نو است. این پرجمعیت شهری مراکز درایو اقتصاد هند طراحی شده توسط ارتش از کارگران مهاجر.

مقامات دولتی گفت: این مستند تا به حال کمک به جلوگیری از افزایش عفونت است که می تواند به ضعف خدمات پزشکی ،

در حال حاضر موارد دو برابر هر 12 روز از 3.4 روز زمانی که این مستند آغاز شد گفت: Lav Agarwal مشترک وزیر در وزارت بهداشت.

“مستند و مهار بازده نتایج این چالش این است که در حال حاضر به بهبود در دو برابر شدن نرخ,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله