Illustration for article titled Drakes iDark Lane Demo Tapes/i, Reviewed (in 200 Words)

عکس: نوئل اندرسن (گتی ایماژ)

این محکم listenable و بلافاصله فراموش شدنی خط تیره نسخه ی نمایشی نوار است ناب Drake—vacillating, به عنوان او را معتاد به انجام والا از دام آسانسور وحشت و نگرانی به نوستالژی برای گه که فقط اتفاق افتاده 17 دقیقه پیش. این موسیقی شما را به گوش دادن هنگام رانندگی به و غذا خوردن در کارخانه کیک پنیر به تنهایی و در حالی که تصمیم گیری زمانی که شما باید پاسخ به شده است-خواندن متون.

تبلیغات

دریک نام تجاری است discardable در همه جا و خط تیره نسخه ی نمایشی نوارمانند عقرب و نمایش ها و بیشتر زندگی قبلی آن خواهد بود و در همه جا برای چهار تا شش ماه—در لیست پخش در احزاب در توییتر bios—و سپس از آن خواهد شد هیچ جا مانند آن هرگز وجود نداشته است. شما می خواهم به بازگشت به اگر شما در حال خواندن این, آن را خیلی دیر شده برای آخرین دریک آلبوم که مردم به طور داوطلبانه بازگشت به.

این انجام شده است با ایجاد موسیقی است که به شدت ریسک گریز اما فورا کف آن را با یک روکش از soulfulness در حالی که انجام نشخوار فکری یک فرآیند شبیه به پاره کردن طبقه چوب جنگلی به جایگزینی آنها را با ورقه ورقه شدن. این غواصی در kiddie استخر. او است که او—یک unfathomably پرکار و پر سود پف از دود قلیان—و تمایل او را به تلاش برای ایجاد یک آلبوم که مسائل به جای IG داستان موسیقی متن مانند تمایل خورشید به شکلات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله