مشتاق برای باز کردن کارناتاکا به نظر می رسد تنها در خوب, تاج, شماره

بنگلور: چهل روز به کروناویروس مستند چگونه شما احساس می کنید در مورد این بیماری همه گیر بستگی دارد به آنچه که آمار شما به دنبال در. در کارناتاکا دولت مشتاق برای باز کردن اقتصاد است و قطعا به دنبال دو بسیار خوشبو شماره: نرخ پایین COVID-19 موارد و میزان بالایی از بهبود.

از شنبه تعداد کل COVID-19 مثبت در کارناتاکا بود در 659. این فعال موارد تنها 335. اگر شما نگاهی به این اعداد و ارقام شما می خواهم بگویم آن را توجیه برای باز کردن و بازگشت به کار.

اما چهره های دیگر را به شما بگویم یک داستان متفاوت است. در حالی که ملی Covid-19 مرگ و مير است 3.24 درصد کارناتاکا است 4.14 است که بیشتر قابل مقایسه با مرگ و مير 4.22 درصد شایع در کشور همسایه ماهاراشترا یک دولت که در حال knackered توسط ویروس.

نگران کننده تر برای کارناتاکا مناطق جدید در حال آمدن در چنگال COVID-19 راه سفر به ماهاراشترا و آندرا پرادش هر دو کانون متحده است.

به عنوان یک ماده در واقع, Karnataka شاهد هفت مرگ و میر ناشی از جمعه از جمله این که یک زن در ویجیپورا که درگذشت. زن بنا به گزارش ها تا به حال سابقه بیماری انسدادی مزمن ریوی و آسم.

با مرگ او تعداد کل مرگ و میر افزایش یافته و به 28.

علاوه بر هشت تازه تاج موارد مثبت گزارش شد در روز سه شنبه: سه نفر از بنگلور دو از بگلکت یکی هر از بلاری, Dakshin Kannada و Uttara کانادا.

از سه مورد گزارش از بنگلور, مقامات بهداشتی هستند flummoxed توسط یکی از آنها یک زن 30 ساله زن باردار است. آنها نمی دانند که او این ویروس از. او در داخل خانه با خانواده اش در BTM طرح و تا به حال هیچ خارجی تماس با ما. او آزمایش مثبت زمانی که Jayanagar بیمارستان خصوصی او بازدید به صورت یک روال بهداشت را بررسی کنید تا انجام یک Covid 19 آزمون همراه با سایر آزمایشات روتین و آن را به عقب آمد مثبت است.

مقامات در حال برنامه ریزی برای مهر و موم بیمارستان خصوصی در Jayanagar و در حال برنامه ریزی برای قرنطینه تمام پزشکان و کارکنان که ممکن است در تماس با زن است.

به عنوان تاج آزمون انجام شد در یک آزمایشگاه خصوصی مقامات ارسال و زن سواب از به موسسه ملی ویروس شناسی در پونا برای تایید.

یکی دیگر از این سه موارد تازه این یکی از Ballari است از یک مرد 43 ساله نر که تا به حال سفر تاریخچه به Uttarakhand. با هیچ منبع حمل و نقل عمومی این فرد در سفر کامیون های حمل ملزومات است. او آزمایش مثبت زمانی که او فرود آمد در Ballari.

مورد سوم این است که از گدگ دیگر preganant ، دو بیمارستان های خصوصی در این شهر شده اند مهر و موم شده و پس از او آزمایش مثبت است. او تا به حال بازدید این دو بیمارستان ها و نیز بازدید از روستای خود در ران Taluk در گدگ منطقه. مقامات شروع به ردیابی او تماس.

فقط به عنوان Davanagere در tenterhooks پس از 22 مورد فوران وجود دارد در یک روز همسایه آن شهر Havari بیش از حد آمده است تا در تاج نقشه کارناتاکا واقع شدهاست. این هم یک بمبئی اتصال فقط به عنوان Davanagere بازگشت به تاج می کند. 32 سال از Savanuru که مشغول به کار بود در بمبئی قبل از این مستند تا به حال موفق به سفر به روستای خود را در یک کامیون. یادگیری در مورد بازگشت او دو روز بعد مقامات بهداشتی در زمان خود سواب برای تست. تست خود بازگشت و مثبت است.

مندیا منطقه شاهد دو تازه تر موارد مثبت از K R حیوان خانگی taluk. این یک مورد که در آن بدن یک فرد فوت شده از COVID-19 در بمبئی آورده بود به مندیا برای هولوکاست. دو زنان در سن 19 و 20 سال سفر کرده بود با بدن مرده و در حال حاضر آنها باید آزمایش مثبت به COVID-19.

یک مرد از چینچلی در Kalaburgi منطقه که در بازگشت از حیدرآباد چند وقت پیش آزمایش مثبت برای COVID-19. تا کنون چینچلی taluk شده و رایگان از coronavirus و دولت های منطقه در حال حاضر تبدیل توجه خود را به چینچلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر