Illustration for article titled Essence and Naomi Campbell Celebrate Their 50th Birthdays Together—With a Supermodel Self-Portrait

تصویر: نائومی کمپبل (اصل ارتباطات)

دو paragons زیبایی سیاه و سفید به نوبه خود 50 این ماه و به عنوان بسیاری از نقاط جهان همچنان به پناهگاه در محل, ماهیت, مجله و نائومی کمپل در جشن مشترک خود را نقطه عطف با هم—هنوز هم به عنوان به زودی به 50 سال سوپرمدل ارائه یک سری از “خود پرتره در انزوا” برای مجله مه/ژوئن special collector’s issue.

تبلیغات

نبود طرح اما آن را تاریخی و مناسب برای یک مجله است که به معنای بسیار به زنان و فرهنگ ، بنابراین بیش کمپبل که در حال حاضر 30-به علاوه حرفه ای سال متنوع است catwalks و زیبایی استانداردهای یکسان است. ما هیچ ایده چگونه کمپبل بود در اصل در نظر گرفته شده برای جشن تولد او در 22 مه (بدون شک افسانه) اما او را به عنوان او خود را آرایش شیک و عکاسی (در آی فون خود را!) برای این موضوع نقطه عطفی او در زمان این فرصت را به لطف پرداخت ادای احترام به بسیاری از معماران و طراحان با استعداد که مشاغل که قرار است در نامحدود نگه دارید و با شیوع کروناویروس.

“این یک افتخار بسیار ویژه ای و غیر معمول تجربه برای من قادر به شلیک و سبک خود من پوشش برای ذات سالگرد 50 موضوع” کمپبل می گوید جوهر. “در حالی که آن را غم انگیز یادآوری برای من از همه مردم در رسانه ها و تولید است که قادر به کار با توجه به coronavirus آن را نیز به ارمغان آورد به من امید و تشویق به می دانم که مردم ما و زیرساخت های ما انعطاف پذیر هستند.”

تبلیغات

جوهر به احتمال زیاد برنامه ریزی شده به لحاظ جسمی جشن سالگرد طلایی این ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته در 26 سالانه جوهر جشنواره سراسر شهر بود رویداد است که تبدیل نیواورلئان به مکه برای زنان در سراسر جهان است. البته که تعداد بی شماری از برنامه های دیگر شده اند تغییر و یا لغو توسط COVID-19. در حالی که ذات متحرک است که در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای از سرگیری 2021, ریچلیو دنیس بنیانگذار و صندلی از ماهیت سرمایه گذاری شرکت مادر اصل, منعکس شده در مجله فوق العاده ای میراث به عنوان طولانی ترین در حال اجرا سیاه و سفید پلت فرم رسانه و تاثیر ماندگار بر نیم قرن از فرهنگ سیاه و سفید از طریق یک بیانیه منتشر شده به ریشه.

ملت ما و جهان ما در حال تحمل یک بحران در یک مقیاس است که نسل ما هرگز دیده می شود اما این بار نیز ما را به یاد قدرت ما انعطاف پذیری و نوآوری در جامعه است که باید پایدار ذات 50 سال و کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود این رشد برای آینده 50 پیشرفت جهانی, سیاه و سفید, فرهنگ اقتصادی ورود و مالکیت. ما نمی تواند بیشتر هیجان زده به مناسبت سالگرد 50 از ذات به عنوان 100 درصد سیاه و سفید متعلق به کسب و کار است که نه تنها انقلابی در صنعت چاپ و نشر و رسانه صنایع, اما همچنین تبدیل شدن به یک نهاد فرهنگی و خانه برای زنان و جوامع در سطح جهان است. پس از آن مراسم تحلیف موضوع در مارس سال 1970 جوهر گسترش فراتر از صفحات یک زمین شکستن گل سرسبد مجله به چند پلت فرم مراحل تجارب و دیجیتال و نام تجاری پسوند جمله بی نظیر جوهر جشنواره فرهنگ جوهر سیاه و سفید زنان در هالیوود Essence.comماهیت Studios صنعت به رسمیت شناخته پادکست, تلویزیون, ویژه, کتاب ها و بیشتر. ما شده اند قادر به انجام این کار به دلیل غیر قابل انعطاف ما تمرکز بر روی نیازهای در حال تحول جامعه ما و جامعه ما را یکصدمین حمایت از ما. در حالی که ما باید منتقل اکثر جوهر 50امین سالگرد فعالیت ها و درگیری به 2021 این باور نکردنی ویژه collector’s edition مسئله نشانه ای از آغاز از ما نقطه عطف جشن سیاه, فرهنگ, جامعه, موفقیت, پیشرفت و کار باقی می ماند که باید انجام شود.

همانطور که ما به خوبی می دانیم COVID بحران جوامع ما بیشتر از بیشتر. به عنوان جوهر طلایی سالگرد همزمان با لحظه شدید عدم اطمینان و بی ثباتی در کشور ما این مجله به ما می گوید این است که “نیز دعوت آن جامعه به پوشش و گفتگو های خود را COVID-19 داستان” در وب سایت خود را. با توجه به ماهیت بیانیه 50امین سالگرد collector’s Edition نیز شامل:

  • COVID-19 مقاله ویژگی ها: جوهر ویراستاران به اشتراک گذاری شخصی خود را در سفر از تنظیم به واقعیت جدید از انزوای اجتماعی در این زمان به چالش کشیدن. با وجود متفاوت تجارب مقالات یک موضوع مشترک از آنچه در ذات کارکنان و جهان به دنبال امید.
  • جوهر کشف: 50 سال: جوهر کامپایل ترین آن یاد شده را پوشش می دهد همراه با یک مقاله/گاهشمار در تکامل آن بیش از پنج دهه است. این بسته نشان می دهد اصل تاثیر و همچنین تاثیر کسانی که داستان graced صفحات آن.
  • قدرت دولت از زنان سیاه: با شماره: جوهر طول می کشد عمیق شیرجه رفتن به چگونه زنان انجام می دهند و چگونه زندگی خود را تغییر داده اند بیش از پنج دهه در سراسر آن کلید عمودی—مد و زیبایی, فرهنگ, قدرت, (اخبار + ثروت) و رشد (شیوه زندگی, سلامتی + عشق).
  • نا زیبایی: #ThisIs50: در این فن از ویژگی های مورد علاقه, ماهیت دعوت هشت خوانندگان از سراسر کشور که مانند اصل عطف 50 سال جاری به صورت منحصر به فرد عکس و زیبایی گسترش یافته است.

تبلیغات

“برای 50 سال, ماهیت اتحاد به نمایش گذاشت درخشندگی و زیبایی و قدرت و انعطاف پذیری از زنان و در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری در این بی سابقه بار است که بر روی صفحه نمایش می گوید:” MoAna Luu, ماهیت, رئیس محتوا و خلاق افسر. “ما در سالگرد طلایی مسئله ما در حال گرفتن بهترین از گذشته و آوردن آن به زمان حال و چه در آینده ما به نظر می رسد فراتر از صفحات. … در اصل رویکرد ما به چه کار می کنیم و چگونه ما در خدمت است بی انتها—بازتاب و جشن فرهنگ ما و گفتن حقیقت با قلب باز و ذهن باز.”

اما شاید جوهر تولد-mate کمپبل می گوید این بهترین:

“ما در حال ریشه در دانش و خلاقیت و ادامه را به کنترل کامل از ما روایت. ما خواهد آمد از این قوی تر از همیشه. سالگرد مبارک جوهر مجله. که ما هر دو به نوبه خود از قرن ها با هم.”

تبلیغات

برای اطلاعات بیشتر در 50امین سالگرد collector’s Edition/مه-ژوئن مسئله بازدید از جوهر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله