اف بی آی می یابد بمب های لوله ای در کلرادو که سازماندهی Coronavirus تظاهرات


A protest sign at a rally against North Carolina’s coronavirus lockdown in April.

اعتراض به ثبت نام در یک تجمع در برابر کارولینای شمالی coronavirus مستند در ماه آوریل است.
عکس: گتی ایماژ

53 سال بود که در کمک به طرح های مسلح در اعتراض اجتماعی فاصله در کلرادو است که در مواجهه با اتهام فدرال پس از FBI کشف چهار بمب دست ساز در خانه خود را جمعه گذشته است.

تبلیغات

برادلی Bunn ظاهرا مورد توجه مقامات زمانی که او ترویج مسلح تجمع در مقابل کلرادو اقامت در خانه سفارش در رسانه های اجتماعی, شبکه خبری ABC گزارش شده است.

از ABC اخبار:

در روزهای منتهی به اعتراض محققان کشف رسانه های اجتماعی پست با عنوان عصبانی و پرخاشگر رسمی گفت. به زودی بعد از محققان دریافت اطلاعاتی که او در اختیار داشتن بمب های لوله ای. Bunn دستگیر شد قبل از اینکه او می تواند حضور در روز جمعه تظاهرات کردند.

تبلیغات

می شود بمب افکن بود دستگیر و در هماهنگ نیش محلی پس از اجرای افسران و ماموران فدرال اعدام یک جستجو در حکم کلرادو دفتر دادستان منطقه گفت: در آزادی مطبوعات. بمب تکنسین همچنین دو یک پوند ظروف .308 کالیبر کارتریج مجدد باروت در کارولینای شمالی را ملک دیگری بالقوه بمب لوله جزء.

سفید supremacists در سراسر کشور شده اند با استفاده از COVID-19 بحران برای ترویج اشتیاق برای مسابقه جنگ با توجه به نیویورک تایمز.

از نیویورک تایمز:

یک خرده فرهنگ شناخته شده به عنوان “accelerationists” زندگی در انتظار ثابت از یک مسابقه جنگ است که سرنگونی دولت فدرال است. همه گیر شد و آخرین در یک خط طولانی از امکان igniters.

برخی از برچسب خود را انتظار می رود دومین جنگ داخلی “به boogaloo” و کارشناسان به دنبال افزایش بهره در کوتاه مدت در رسانه های اجتماعی به علاوه گسترش مشاوره در مورد چگونه به آماده شدن.

تبلیغات

به نظر می رسد مانند Bunn ممکن است در نهایت در “boogaloo” به نام زندان فدرال. او برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه از طریق ویدئو کنفرانس این هفته به اتهام در اختیار داشتن مخرب دستگاه های که حمل تا 10 سال زندان و یا $250,000 خوب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر