از لی اورت به لوسیوس فاکس: سیاه و سفید بازیگر است که ابراز بازی به یاد ماندنی ترین شخصیت های

Meet Dave Fennoy مرد پشت صدای برخی از محبوب ترین شخصیت های بازی های ویدئویی در اطراف. برنده جایزه بازیگر است که شاید شناخته شده ترین برای ابراز The Walking Dead را لی اورت و اعتبار برای تعداد بی شماری از نقش های دیگر. شما همچنین ممکن است تشخیص صدای او را از نشان می دهد مانند جوان شلدوناوایل Hulu تبلیغات و یا ’90s کارتون مانند ProStars. با وجود داشتن موفقیت های عمده ای در جهان از بازی راه خود را به صنعت نبود خطی.

“من به دنبال یک حرفه ای در بازیگری و صدای خارج از قاب و سپس بازی های ویدئویی آمد پس از من در حال حاضر انجام این کار برای سال” Fennoy گفت: ریشه. “آن را تنها پس از یک صدا در 70 و 80 و 100 بازی های ویدئویی که من متوجه شدم” آه چه می دانید ؟ در این صنعت است.'” در حال حاضر Fennoy تخمین می زند که او ابراز کرده است بیش از 400 بازی.

تبلیغات

بازی های ویدئویی ثابت کرده اند که یک فرار بزرگ برای بسیاری به خصوص در طول coronavirus بیماری همه گیر. بازی های ویدئویی استفاده افزایش یافت 75 درصد در طول مراحل اولیه اجتماعی-جداسازی اقدامات با توجه به Verizon گزارش.

“من فکر می کنم این یک چیز خوب است و ما باید در صنعت بازی های ویدئویی می دهد و مردم خارج. در حالی که ما در این قرنطینه من فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما به افرادی که در خط مقدم هستند. من یک بچه که یک پزشک اورژانس در نیویورک است. او در مواجهه با این هر روز همراه با پرستاران افرادی که تمیز کردن اتاق افرادی که در فروشگاه های مواد غذایی برداشتن سطل زباله ایمیل حامل. همه کسانی که هنوز هم وجود دارد که در آن ما در حال ایمن ماندن از خانه های ما مطمئن شوید که ما در حال گرفتن چیزهایی که ما نیاز داریم.”

تبلیغات

دریافت به دانستن یاد Dave Fennoy در ویدئو بالا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر