ریپور: این Chhattisgarh دولت راه اندازی یک پورتال وب برای تحویل خانه مشروب در مناطق سبز از دولت برای جلوگیری از ازدحام در شراب مغازه ها در طول coronavirus-اجرا مستند کرد و گفت:.

پورتال شده است پس از دولت-اجرای CSMCL (Chhattisgarh دولتی بازاریابی شرکت محدود) که کنترل فروش مشروب در کشور روابط عمومی اداره رسمی در اینجا گفت.

مشروب مغازه که بسته شد از مارس 23 باز از شنبه در سراسر کشور به جز در COVID-19 مهار مناطق و مراکز خرید زیر مراکز تصمیم به کاهش برخی محدودیت هایی در طول مستند. اما تعداد زیادی از مردم در صف خارج مشروب رسانه ها در دولت سرمایه ریپور و دیگر مناطق هجوم فیزیکی فاصله هنجارهای.

“به دولت اجازه داده است برای آنلاین فروش مشروب به طوری که ازدحام در مغازه های شراب را می توان دلسرد” این مقام گفت.

مردم می توانند کتاب سفارشات به طور مستقیم از طریق CSMCL وب سایت و یا نرم افزار تلفن همراه در دسترس در فروشگاه بازی. اما امکانات تحویل خانه در دسترس نخواهد بود در ریپور و کربا مناطق که به عنوان طبقه بندی شده مناطق سبز ،

این مرکز دارای طبقه بندی شده مناطق به عنوان قرمز و نارنجی و سبز مناطق بر اساس COVID-19 خطر پروفایل.

مردم را مجبور به ثبت نام خود و شماره تلفن همراه Aadhaar شماره و آدرس به محل سفارش آنلاین خواهد شد که با تایید از طریق یک OTP (یک بار رمز عبور). یک مشتری می تواند سفارش تا 5000 میلی لیتر مشروب در یک زمان برای تحویل خانه, رسمی, گفت:, و اضافه کرد که مسئول تحویل 120 تومان است.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله