وحشت در Handwara دوباره: 3 CRPF مردان کشته شدن شبه نظامی کمین

سرینگر: سه jawans مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) کشته شدند و هفت نفر دیگر زخمی شدند در یک کمین توسط شبه نظامیان در Qaziabad منطقه از Handwara کمربند در جامو و کشمیر را frontier Kupwara منطقه در روز دوشنبه.

کشته پرسنل شناسایی شده اند به عنوان پاسبان Santosh Mishra, چاندرا Shekhar و Ashwani کومار Yadav.

در آتش تلافی جویانه یک نفر کشته شد; مقامات مطمئن نیست که آیا آن یک شبه نظامی یا غیر نظامی. منابع محلی شناسایی شده او را به عنوان یک 14 ساله پسر به نام عمر نام مستعار Hazim Bhat ساکن Khaipora محل Qaziabad.

حمله آمد و دو روز پس از سرهنگ عمده و دو corporals و زیر بازرس از J&K پلیس کشته شدند در یک محدوده درگیری با داعش در یک روستا. دو شبه نظامیان نیز کشته شده در این درگیری شنبه شب.

در حمله دیگری یک جوان از مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) زخمی شده بود در یک حمله تروریستی در منطقه مرکزی از Budgam در روز دوشنبه. پلیس گفت که ستیزه جویان پرتاب یک نارنجک به سمت ایستگاه های شبکه از شرکت برق از هند در Wagoora در Budgam و در نتیجه متلاشی شدن آسیب به CISF گارد.

دادن جزئیات Handwara کمین مقامات CRPF و J&K پلیس گفت: شبه نظامیان با حمله به یک حزب CRPF را 92 گردان (و فروتن) در Wangam در حدود 5.30 pm با سلاح های خودکار. دو CRPF مردان در نقطه کشته شدند و هشت نفر دیگر مجروح شدند. یکی از زخمی jawans درگذشت و در راه بیمارستان به آنها گفت.

گزارش گفت: تبادل آتش ادامه داد: برای حدود پنج دقیقه.

بعد یکی پیدا شد در نزدیکی محل. CRPF سخنگوی Pankaj سینگ گفت که هویت مقتول شخص بود که مسلم و قطعی نیست. او گفت که هیچ سلاح داشت در کشته فرد است.

اما پلیس محلی گفته است که محلی پسر بود “گرفتار در تیراندازی و کشته شدن در نقطه”.

CRPF سخنگوی در حالی که تایید مرگ سه jawans گفت که تقویت سرعت راه اندازی یک عملیات در این منطقه است. منابع پلیس گفته است که به زودی پس از این حادثه نیروهای ارتش, J&K پلیس و CRPF هم گذاشته محاصره یک منطقه وسیع برای انجام خانه به خانه جستجو.

در شب جمعه Col Asuhtosh شارما عمده Anuj Sood, Naik راجش و لنس Naik دینش و J&K پلیس SI قاضی S. A. Pathan کشته در تیراندازی شدید با شبه نظامیان در Chanjimulla منطقه حدود 17 متر از جایی که CRPF هدف قرار داده بود در روز دوشنبه.

دو شبه نظامیان نیز کشته شدند در روز شنبه برخورد. منابع محلی گفته بودند چهار تا پنج شبه نظامیان در این گروه که توسط نیروهای امنیتی در جنگ با تفنگ یا تپانچه در Chanjimulla خلاصه بعد از یک تبادل آتش تفنگ در محله که در آن ارتش jawan Shinbe Mangesh آسیب پایدار در پای راست خود را.

مقامات تا به حال به طور ناگهانی از دست داد, رادیو, تماس با سرهنگ شارما تیم مشترک ارتش و J&K پلیس پس از آن وارد یک خانه خصوصی که در آن شبه نظامیان حاضر بودند. اگر تشویقها از جمله پارا از کماندوهای آموزش دیده بسیار نیروهای ویژه ارتش بودند با عجله به Chanjimullah آنها نه می تواند حرکت کند به “بسیار پیچیده منطقه” با توجه به خصمانه آب و هوا و تاریکی مقامات گفته بود.

در نور روز یکشنبه نیروهای امنیتی مقامات یاد گرفتیم در مورد قتل پنج عضو ارتش.

اما ارتش مدعی است که سرهنگ تیم تحت سنگین گلوله از شبه نظامیان پس از آن با موفقیت تخلیه خانواده گروگان گرفته شده توسط داعش به ایمنی.

آن را تصریح کرد که متعاقب آن آتش مبارزه دو شبه شد “حذف” و پنج پرسنل امنیتی به رهبری سرهنگ شارما “زهری در خدمت ملت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر