Illustration for article titled Houston, Stand Up! Megan Thee Stallion and Beyoncé to Be Honored With Commemorative Days in the City

عکس: غنی خشم (گتی ایماژ), Jason مریت (گتی ایماژ)

نه تنها این “وحشی (ریمیکس)” توقف زمان و فضا که آن را اساسا کاهش یافته و از هوا نازک هفته گذشته مگان تو نریان و Beyoncé آهنگ نیز با هدف جمع آوری کمک مالی برای کسانی که نیاز به کمک با توجه به اثرات COVID-19. هر Click2Houstonعایدات حاصل از فروش این آهنگ داده خواهد شد به طور مستقیم به نان زندگی هوستون, غیر انتفاعی, امداد رسانی سازمان است که با هدف “حفظ تجهیز و تبدیل آن در فقر و پایین بودن متوسط درآمد جوامع با شفقت و کرامت.”

تبلیغات

پس از ابتلا به وزش باد در هوستون نوازندگان کار بشردوستانه از طریق آهنگ شهردار این شهرستان سیلوستر ترنر احساس می کرد که حق به آنها افتخار با شکوه پاداش.

تبلیغات

“از آنجا که از هر دو [هنرمندان] کمک به ما نشاط جوامع پایین نگه داشتن H-Town & برای کمک به ما باقی می ماند هوستون قوی شهر ما خواهد شد در حال حاضر هر دو هنرمندان مربوطه خود را روز” شهردار ترنر توییتی. “این فوق العاده است برای دیدن درآمد حاصل از تک خرید پشتیبانی خواهد کرد نان از زندگی است. بیایید خرید و پشتیبانی این سازمان در تلاش است. من مشتاقانه منتظر به ارتباط با هر دو تیم هنرمندان برای پیدا کردن زمان مناسب به این درخواست یک واقعیت است. #HoustonStrong.” او در ادامه با تشکر از دختر خود را برای آوردن آهنگ و بشردوستانه اتصال به توجه خود را.

در حال حاضر نسخه اصلی است No. 4 در Billboard Hot 100 نمودارساخت “وحشی” مگان اولین Top 10 رسید.

رپر که همچنین همکاری با CashApp به ارسال پول به طرفداران نیاز نشان داد و هیجان خود را در مورد خبر به افتخار او در Instagram. در عنوان شهردار ترنر اعلام “هوستون پایینی ما در حال گرفتن یک dayyyy. بیانسه و من تصمیم گرفتم به هنرمند تمام درآمد حاصل به “نان حیات” و به بازگشت به خانه ما شهر هوستون تگزاس! بنابراین مطمئن شوید که خانواده جریان برای یک علت خوب است!!!”

تبلیغات

Ain’t nothin’ اما یک کلمه. Alexa بازی “وحشی (Remix).”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de