صدها نفر از بی خانمان حرکت به منطقه هتل ها در مسابقه برای جلوگیری از coronavirus از گسترش در پناهگاه

Category: کیمیا | No comments

شب نور بود هنوز هم ریختن از طریق ویندوز خود, مینیاپولیس, اتاق هتل که یک خسته داگلاس پیل سقوط از روی تخت بلند کرد و به 14 ساعت خواب.

این اولین بار در 18 ماه است که Pyle, 49, است که بی خانمان خواب در یک تخت در یک اتاق خصوصی با یک درب قفل شده و بدون ترس از این که کسی بر انگیختن او را در شب و یا سرقت چند او وسایل.

“این احساس من در خواب بر روی یک ابر” پیل گفت: روز بعد. “بهترین بخش این است که من می توانم چهره جهان با یک ذهن روشن است.”

پیل است که در میان حدود 540 بی خانمان مبتلا به مشکلات اساسی که منتقل شده اند از پناهگاه و به چهار هتل ها محلی به عنوان Hennepin شهرستان و مینه سوتا مقامات بهداشتی نژاد برای جلوگیری از مرتب کردن بر اساس مقیاس بزرگ COVID-19 شیوع بیماری که ویران جمعیت بی خانمان در شهرهای دیگر از جمله بوستون و نیویورک و سان فرانسیسکو. تحریک گیر عظیم و بی سابقه ای تلاش می یابد خطرناک ازدحام بیش از 50 درصد در این شهرستان بزرگترین پناهگاه در نظر گرفته که خاک حاصلخیز برای این ویروس کشنده به گسترش است.

در اوایل ماه مارس در پناهگاه بی خانمان نقل مکان کرد و به سرعت به استخدام فیزیکی فاصله اقدامات که در آن ممکن است به صفحه نمایش هر کس با وارد کردن امکانات برای تب. اما به عنوان بحران عمیقتر و این ویروس با حمله تعداد رو به رشد منطقه بی خانمان مردم آن اقدامات دیده می شد به عنوان ناکافی است.

ایالت وجود دارد 41 ساکنان پناهگاه بی خانمان که آزمایش مثبت, به گفته مقامات بهداشتی دولت. یک به یک بی خانمان بزرگسالان که در نظر گرفته شد به ویژه آسیب پذیر به ویروس را که به دلیل سن یا مشکلات اساسی شده اند نقل مکان کرد و به اتاق های هتل ها.

تا کنون Hennepin County صرف $4.3 میلیون جابجایی تلاش و آن را پروژه های ماهانه و هزینه های جاری از 1.6 میلیون دلار به خانه, کارکنان و ارائه وعده های غذایی برای کسانی که تحت قرنطینه در منطقه هتل ها. در عین حال مقامات شهرستان در حفظ آن هزینه اجاره اتاق های هتل است که کسری از پتانسیل هزینه درمان ده ها تن از افراد بی خانمان در منطقه بیمارستان ها و بخش های مراقبت ويژه اگر گسترده شیوع رخ داده در درون پناهگاه سیستم.

“ایده این است که ما در حال تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند و ویروس را از پاره از طریق این جمعیت آسیب پذیر” گفت: Hennepin County کمیسر مایک Opat که داوطلب در یکی از هتل ها در هفته گذشته.

اورژانس تلاش طراحی شده برای محافظت از مردم از یک حرکت سریع ویروس اما مقامات امیدوارم که ابتکار عمل را یک اثر ماندگار. با از بین بردن مردم از اغلب هرج و مرج فضای پناهگاه مقامات امیدوارم که آنها قادر خواهد بود برای بهتر اتصال آنها به مسکن و مراقبت های پزشکی و دیگر خدمات اجتماعی. در حال حاضر Hennepin County کارگران امدادرسانی را آغاز کرده اند در حال حرکت تعداد کمی از مردم از اتاق های هتل به مسکن پایدار.

“هنگامی که شما عصاره کسی که در حالت زنده ماندن شما در ایجاد یک جدید عادی آنها تشخیص دهند که آنها نمی خواهند به بازگشت به خانه امن” گفت: کریستین Michels, مدیر مسکن ثبات و فرصت در خیریه کاتولیک سنت پل و مینیاپولیس. “ما می توانیم با استفاده از این وضعیت به عنوان کشش برای سوق دادن مردم به سمت مسکن دائمی.”

دیوید Hewitt, مدیر Hennepin شهرستان را برای پایان دادن به بی خانمانی به توافق رسیدند. “مردم هنوز هم می خواهید خانه خود را حتی زمانی که آنها در یک اتاق هتل,” او گفت:.

یک مطالعه اخیر از پناهگاه بی خانمان در چهار شهرستانها عمده آمریکا تایید آنچه که بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده بود: پس از coronavirus خوشه های متراکم در پناهگاه آنها دشوار باشد.

در سن فرانسیسکو دو سوم از ساکنان در یک پناهگاه بزرگ آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است. و بیش از یک سوم از کسانی که تست شده در بوستون بزرگترین پناهگاه بی خانمان ها خیابان کاج مسافرخانه آزمایش مثبت است. از حدود 1200 پناهگاه ساکنان آزمایش در چهار شهرستانها 25 درصد تست مثبت برای coronavirus با توجه به مطالعه انجام شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

به عنوان او راه می رفت از طریق تنگ و چهارم خواب از زمین بالاتر پناهگاه در مینیاپولیس خیریه کاتولیک مدیر اجرایی تیم مارکس گفت: “این یک معجزه” که یک خوشه از عفونت تا به حال پخش نشده در 260-تخت تسهیلات. تنها یک ورق نازک پلاستیکی جدا بسیاری از تختخواب های که در آن مردم خواب نزدیک به اندازه کافی برای شنیدن هر یک از دیگر تنفس. حدود ده تشک دراز پهن مورد طبقه; ساکنان سهام از هر گونه فضای باز برای جلوگیری از آلوده شدن.

“اجتماعی فاصله و سرپناه را تبدیل به یک ترکیب متناقض,” مارکس گفت. “این واقعا مهم است زیرا شما می توانید ببینید مردم در بالای هر یک از دیگر و درست در کنار یکدیگر است.”

برای پیل های حرکت به یک اتاق هتل ارائه پتانسیل نقطه عطف در مبارزه طولانی به ظهور از بی خانمانی.

پیل گفت: طولانی شدن کشمکش با اعتیاد به الکل هزینه او کار خود را و اتاق او اجاره در جنوب مینیاپولیس. یک بار بی خانمان او منعکس شده از یک پناهگاه به بعد در حالی که گاهی اوقات در خواب زیر ساختمان ورودی مرکز شهر و یا در نور-راه آهن خط و زمانی که پناهگاه بودند ، وجود شب هنگامی که آن را بیش از حد سرد به خواب خارج پیل گفت و او را سرگردان خیابان ها تا صبح.

“مردم درک نمی کنند اما آن را بسیار خسته کننده و بی خانمان بودن” او گفت:. “شما همیشه باید در حرکت و وجود دارد هیچ جایی برای استراحت.”

هنوز پیل آغاز شده بود به نوبه خود زندگی خود را در اطراف در اوایل این سال است. او فرود یک کار تمام وقت به عنوان یک آشپز در فیل مور, مینیاپولیس, جدید, کنسرت, سالن مرکز شهر و شروع به صرفه جویی در پول برای یک آپارتمان در حالی که هنوز ماندن در پناهگاه. سپس coronavirus آمار و مرکز شهر, مینیاپولیس, شد, شهر ارواح. مانند میلیون ها نفر دیگر آمریکایی پیل ناگهان پرتاب می شود ،

“من احساس نمی ترحم اما من دیوانه در خودم و من دیوانه در انتخاب من ساخته ام” او گفت:.

در یک صبح ابری در هفته گذشته پیل نگاه رها را به عنوان او راه می رفت به یک ششم-طبقه مرکز شهر, مینیاپولیس, اتاق هتل با اندازه تخت پادشاه, حمام, تلویزیون و یخچال کوچک.

به عنوان او نشسته بر روی لبه تخت یک مددکار اجتماعی با آرامش توضیح داد که قوانین خود را اقامت در هتل — no smoking, هیچ بازدید کننده و ماسک محافظ پوشیده شده است باید در حالی که راه رفتن در اطراف هتل. پس از او به پایان رسید پیل خندیدی و گفت: “نگران نباشید, شما نمی باید هر گونه مشکلات با من.

“باور من” او اضافه کرد: به دنبال در اطراف اتاق. “این عالی است.”

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>