مینه سوتا آزمایشگاه-تایید COVID-19 مورد تعداد رسیده 7,851 که از صبح روز سه شنبه در بخش سوخت شیوع بیماری در وورتهینگتون و St. Cloud مناطق هستند که هر دو مربوط به حدی با گیاهان پردازش.

مینه سوتا وزارت بهداشت در روز سه شنبه گزارش داد یکی دیگر از 617 آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 یک روز بالا در دولت برای این بیماری همه گیر است که ناشی از یک رمان coronavirus. دولت همچنین گزارش دیگری 27 مرگ و میر آوردن که مجموع 455.

تنها Hennepin County بالاتر مورد تعداد در مینه سوتا با 2,519. این تعداد در وورتهینگتون و اطراف اشراف شهرستان رسیده است 1,069 دلیل در بخش های بزرگ به بوته آزمایش های وسیع کارگران پس از کشف یک شیوع در JBS گوشت خوک گیاه است که به طور موقت تعطیل.

موارد در Stearns County رسیده اند 815 با توجه به تست پس از کشف موارد در میان کارگران در زائر غرور گیاه در بهار سرد و Jennie-O ترکیه کارخانه در ملرس.

رشد در مواردی استرنز است به چالش کشیدن توانایی دولت و شهرستان مقامات بهداشت عمومی برای حفظ و پیگیری گسترش شیوع. دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: این منطقه شیوع می کند به نظر می رسد شامل یک سطح بالاتر از جامعه گسترش در خیابان و جوامع اطراف آن کمتر رخ داده است و با JBS شیوع در وورتهینگتون.

“حتی اگر آن آغاز شده در خارج از کارخانه (در وورتهینگتون), گیاه شد یک ذره زور آن را تقویت گسترش بیماری” مالکوم گفت. “به نظر می رسد به یک درجه کمتر تا کنون در استرنز … آن را به نظر می رسد به ما که وجود دارد گسترده تر جامعه انتقال وجود دارد قبلا در این رویداد است.”

تنها پنج شهرستان در مینه سوتا هنوز به تایید موارد COVID-19. همانطور که از صبح روز سه شنبه دولت گزارش 434 Minnesotans نیاز بیمارستان برای مراقبت از خود COVID-19 عفونت از جمله 182 که نیاز به مراقبت های ویژه. هر دو بالاترین اعداد گزارش شده تا کنون در این بیماری همه گیر.

در حالی که coronavirus بسیار عفونی و تقریبا 80 درصد از موارد شامل خفیف یا بدون علائم است. در میان تمام موارد 4,614 بهبود بود و دیگر نیاز به منزوی کردن خود برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مینه سوتا را COVID-19 مرگ و میر شامل 368 نفر بودند که به زندگی در دراز مدت مراقبت از امکانات که گزارش شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور. بیش از نه در 10 COVID-19 مرگ و میر در کشور را درگیر ساکنان این امکانات و یا افرادی که با شرایط بهداشتی اساسی مانند آسم و دیابت سیستم ایمنی بدن و بیماری های قلب و کلیه یا ریه ها.

مقامات بهداشت هشدار داده اند که مردم در تناسب اندام خوب باقی می ماند در معرض خطر ، مالکوم گفت: مرگ گزارش شده در این آخر هفته درگیر یک فرد در 40s محدوده سنی که به نظر می رسد هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی.

“فقط یکی دیگر از دردناک درس در مورد چگونگی این بیماری تاثیر می گذارد مردم متفاوت,” او گفت:.

توییتر: @stribjo

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله