هندی, بانک بدهی های بد می تواند در coronavirus بحران

دهلی نو: هند انتظار دارد که بدهی های بد در بانک های آن می تواند دو پس از coronavirus بحران اقتصاد ناگهانی توقف یک مقام ارشد دولت و چهار بالا بانکداران گفت.

هندی, بانک ها در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با 9.35 تریلیون روپیه ($123 میلیارد دلار) از خصمانه وام که معادل با حدود 9.1 درصد از کل دارایی خود را در پایان ماه سپتامبر سال 2019.

“وجود دارد یک مشخصات در نظر گرفته در دولت است که بانک دارایی های غیر نمایشی (NPAs) می تواند به 18-20 ٪ در پایان سال مالی به عنوان 20-25 ٪ از وام های برجسته صورت یک خطر به طور پیش فرض” رسمی ارتباط مستقیم با آگاهی از این موضوع گفت.

تازه افزایش بدهی های بد می تواند آمار رشد اعتباری و تاخیر در هند بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این بی سابقه تایمز و راه آن رفتن ما می توانیم انتظار می رود بانک ها به گزارش دو مقدار NPAs از آنچه که ما دیده ایم در اوایل چهارم” امور مالی سر بالا بخش عمومی بانک و گفتگو کرد.

رسمی و بانکداران کاهش یافته است به عنوان آنها را به طور رسمی مجاز به بحث در مورد این موضوع با رسانه ها.

هند وزارت دارایی کاهش یافته است به نظر در حالی که بانک مرکزی هند و بانک ” انجمن اصلی صنعت بدن بلافاصله پاسخ به ایمیل ها و به دنبال دهید.

اقتصاد هند دارای زمین به وقفه در میان 40 روز در سراسر کشور مستند به مهار گسترش coronavirus موارد است.

این مستند در حال حاضر تمدید شده است و توسط بیشتر از دو هفته اما دولت آغاز شده است به سهولت برخی از محدودیت ها در ولسوالی های نسبتا صدمه ندیده توسط ویروس.

هند تا کنون ثبت شده حدود 40,000 موارد coronavirus و بیش از 1300 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme