Illustration for article titled It Took 7 Months for a St. Louis County Officer to Be Charged in the Death of the 12-Year-Old Black Girl He Hit With His Car

تصویر: KMOV4

در اکتبر. 14, 2019, 12-year-old Akeelah جکسون بود ضربه توسط یک ماشین پلیس به عنوان او پا به خیابان در راه منزل در خیابان Louis, Mo. جکسون بر اثر جراحات او یک ماه بعد در نوامبر. 12. در حال حاضر افسر درگیر متهم است در مرگ او.

تبلیغات

KMOV4 گزارش که افسر پرستون Marquart شد متهم درجه دوم قتل نفس غیر ارادی برای جکسون از مرگ پس از “جامع و دقیق بررسی” با توجه به سنت لوئیس مدار وکیل کیم گاردنر.

Marquart شد بنا به گزارش ها به دنبال توقف ترافیک و, در تلاش برای نزدیک شدن به خودرو او به دنبال به جلو زده Akeelah با گشت SUV. 25 ساله افسر رسیده سرعت از 59 کیلومتر در ساعت در 30 مایل در هر ساعت و خیابان و شکست خورده به نوبه خود در چراغ ها و آژیر. یک شاهد عینی گفت: KMOV4 که Akeelah نگاه کردن در خودرو اما تا به حال هیچ وقت به خارج شدن از راه قبل از او بود رسید.

تبلیغات

به گزارش آسوشیتد پرساین St. Louis County Police Association در اصل هیچ پایه و اساس به اتهام Marquart با Akeelah مرگ است. آنها همراه با Marquart وکیل یوسف هوگان در حال متهم گاردنر بودن انگیزه های سیاسی در تصمیم او را به اتهام در برابر افسر.

“امروز یک روز غم انگیز,” هوگان در بیانیه ای گفت. “مشتری ما این است که ویران تراژدی که در زندگی Akeelah جکسون و همچنان به دعا برای او و خانواده روزانه. این SLMPD انجام تحقیقات گسترده ای در این مورد و تعیین پرونده اتهامات موجه در برابر مشتری است.”

“مدار دادستان انجام تحقیقات خود را در حال حاضر به اتهام مشتری ما. این مایه تاسف است که خانم گاردنر همچنان به شارژ گیری بر اساس نمره امتیاز سیاسی با وجود اثر این تصمیم را نه تنها در مشتری ما اما در کل جکسون ، ما با اعتماد به نفس است که زمانی که تمام حقایق به نور آمده از این فاجعه که در 30 ثانیه مشتری ما خواهد بود به طور کامل تبرئه از تمامی اتهامات عنوان شده علیه.”

این خنده دار چگونه سریع پیگیری عدالت برای قربانیان تبدیل به یک مسئله سیاسی—به ویژه هنگامی که یک افسر پلیس درگیر است. هر کسی که بی پروا رفتار به پایان می رسد کسی که از مرگ باید پاسخگو باشند. افسران قانون باید معاف از استاندارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله