مشروب مغازه ها بزرگترین جمعیت-دستگاه کشش در روز 1 مستند 3

دهلی نو: مستند 3.0 برای اولین بار در روز دوشنبه شاهد افزایش تسهیلات از سخت محدودیت به فعالیت های تجاری اجازه داده شد در چندین ایالت و مستقل مغازه ها برای مواد و مصالح ساختمانی و اقلام برق, کامپیوتر, نوری, تلفن همراه و غیره بازگشایی در غیر مهار مناطق.

بزرگترین جمعیت-دستگاه کشش بودند مشروب مغازه ها که باز بعد از 40 روز به عنوان tipplers ساخته شده beeline برای آنها. در برخی از مکان ها در دهلی آنها از دست رفته صبر و عجله در گروه مجبور پلیس به lathicharge جمعیت برای متفرق کردن آنها و بسته مشروب مغازه ها برای روز های اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای نادیده گرفته شد.

در کرالا, اما, مشروب مغازه ها بسته ماند در حالی که اکثر مغازه ها باز است. پنج ولسوالی در ماهاراشترا — Solapur, Aurangabad, سرم, Buldhana و امراواتی — اجازه نداشتند برای باز کردن مغازه مشروب هر چند دیگر فعالیت های تجاری اجازه داده شد.

با دومین موارد در کشور پس از ماهاراشترا (12,974) گجرات (5,428) تصمیم گرفت در برابر هر گونه امداد در شش شهر — احمدآباد سورت وادودارا گاندینگر, باونگر و راجکوت و شش شهرداری — بتد, Bopal, Khabhnat, Bareja, دهلا و یومرته — با توجه به بالا بودن تعداد موارد است.

در دهلی نو که در آن شهر دولت مجاز داخلی کمک می کند تا به سر کار بسیاری از جوامع مسکن و مستعمرات تصمیم به نوار ورود خود را تا مارس 17. وزارت بهداشت مقامات گفت: توسعه نباید به عنوان دیده می شود “مستند 3.0” اما “کاستن” است. اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: در جلسه با دولت و وزرای بهداشت است که باید آن را تضمین که غیر Covid ضروری پزشکی و خدمات نمی توان نادیده گرفت.

در همین حال روز شنبه آورده کمی تسکین از افزایش coronavrius موارد است. در این مستند را 41 روز 2,573 تازه موارد و 83 جدید مرگ و میر گزارش شده در سراسر هند در نظر گرفتن مجموع موارد مثبت به 42,836. از این 29,685 تحت درمان 11,762 مرخص شده و 1,389 درگذشت. در طی 24 ساعت گذشته 1,074 بیماران بهبود کمترین تعداد از بهبود در یک روز. PTI اما گزارش شده است که وجود دارد 43,685 مجموع موارد با 1,413 مرگ و میر و 11,607 درمان می شود.

در حالی که بیش از 2000 تازه موارد گزارش شده روزانه برای سه روز گذشته مقامات اتحادیه وزارت بهداشت باید گفت که Covid-19 میزان بهبودی در حال حاضر در 27.52 درصد بود “بسیار دلگرم کننده”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر