LL Cool J, left, attends the 62nd Annual GRAMMY Awards on January 26, 2020, in Los Angeles, Calif.; Drake attends the “Top Boy” UK Premiere on September 04, 2019, in London, England.

LL Cool J, چپ, حضور 62 Annual GRAMMY Awards در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس کالیفرنیا.; دریک مراسم “Top Boy” UK برتر در سپتامبر 04, 2019, در, لندن, انگلستان.
عکس: امی Sussman (گتی ایماژ), جان فیلیپس (گتی ایماژ)

می خواهم به یکی دیگر سفر کردن خط حافظه در حالی که در محدوده خانه خود را در طول خود انزوا? شما در شانس هستید چون LL Cool J (متولد James Todd Smith) reminisced در مورد تاثیر او در هیپ-هاپ بازی.

تبلیغات

به طور خاص, شما می گوید او هموار راه را برای برخی از هنرمندان به آشکارا بیان خود را با توجه به عشق آنها برای خانمها. آهنگ ها “من نیاز دارم” “من می تواند به شما” و “من می خواهم شما” شد standout نمونه از LL “نرمتر” طرف.

“من بسیار سپاسگزار بسیار سپاسگزار و خوشحالم که آن را ایجاد یک نوع” او به تازگی گفته های پیچیده. “من خوشحالم که در حال حاضر سال بعد Fabolous می تواند بیرون رفتن و انجام کاری خود را و هنوز هم به خوبی و احترام به عنوان یک ترانه سرا,” او گفت:. “یک Jadakiss می توانید عشق خود را آهنگ و هنوز هم احترام به عنوان یک ترانه سرا.”

تبلیغات

“من قرار داده که عشق [و] زن [بر اساس] پرنیان در آن وجود دارد که به دیدن شما می دانم که این بچه ها یک خط” او ادامه داد. “مردم مقایسه من دریک تمام وقت, اما ما بسیار متفاوت هنرمندان, چرا که من یک مقدار زیادی از سخت سوابق و من بسیار متنوع است. اما در آن جنبه از زندگی حرفه ای من آن را هموار راه را برای بچه ها می خواهم که…که من خوشحالم. من مانند بسیاری از موسیقی خود را بیش از حد.”

منظورم این است که نام مرد تنهایی بود که مارک در حال حاضر به آنچه واقعا می خواهید یعنی “عشق سرد جیمز.” به عنوان تب و تاب بودن تا سردبیر Maiysha کای اشاره کرد “LL خود را licked لب بنابراین دریک می تواند پرواز کند.” یا شاید به طوری که او می تواند گریه…در “marvin’s Room.” در هر صورت!

اگر من تا به حال به استناد بزرگ من له در صنعت موسیقی آن را به احتمال زیاد خواهد بود LL Cool J. من به طور کامل برای همه است که لب دادن, ترانه سرا. در واقع یکی از مخرب ترین لحظات زندگی من زمانی بود که شما در زمان خاموش کلاه خود را.

تبلیغات

اما من پرت شدن. این قول باعث شد کمی از بحث در توییتر.

تبلیغات

LL بود قطعا بو داده زمانی که او در ابتدا انحراف از این انتظار سخت بیرونی در هیپ-هاپ به عنوان آن تلقی می شد بیش از حد “نرم” به آشکارا بیان عشق خود را برای زنان که نبود پیچیده در استثمار جنسی و غیرانسانی. فریاد به زن ستیزی و مردسالاری!

تبلیغات

برای تماشای این مصاحبه که بخشی از مجموعه آخرین زندانی پروژه جمع آوری کمک ضربه زدن بر روی دکمه بازی های زیر:

LL Cool J در دریک مقایسه جلسه 50 درصد قبل از شهرت و مایکل جکسون مشاوره / مجموعه اخبار (یوتیوب)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله