میشیگان پلیس در جستجوی دو مظنون که گزارش کشته شدن یک گارد امنیتی برای درخواست یک زن به پوشیدن ماسک

Category: کیمیا | No comments


Suspects Ramonyea Bishop and Larry Teague Jr.

مظنون Ramonyea اسقف و لری تیگ جونیور
عکس: NBC25News

پلیس در سنگ چخماق, Mich. در lookout برای دو مرد که متهم به ضرب تیراندازی یک خانواده دلار گارد امنیتی روز جمعه پس از او پرسید: یک زن برای قرار دادن بر روی یک ماسک قبل از ورود به فروشگاه.

تبلیغات

میشیگان دارای یک فرمان اجرایی نیاز به اعضای عمومی به پوشیدن ماسک در فضاهای سربسته مانند فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و رستوران ها تا پایان ماه مه.

در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه Genesee County دادستان دیوید Leyton گفت: شاهدان دیدم یک زن با استدلال این گارد امنیتی, Calvin Munerlyn در مورد پوشیدن ماسک. دوربین های مدار بسته و سپس اسیر زن رانندگی در نزدیکی ساختمان آپارتمان و بازگشت به فروشگاه با دو مرد, ادوارد تیگ جونیور و Ramonyea اسقف مدت کوتاهی پس از. شاهدان پلیس گفت که مردان را متهم به گارد امنیتی از میشده و سپس او را به ضرب گلوله در سر.

تبلیغات

هر سه متهم شده اند با درجه اول قتل عمد و همچنین نقض دستور اجرایی در حال حاضر در محل در میشیگان. این دو نفر هنوز هم در بزرگ اما دادستان ها می گویند که این زن مظنون کارمی تیگ در بازداشت است.

خانواده مرحوم گارد امنیتی است که در حال حاضر در عزاداری NBC25News گزارش.

از NBC25News:

Demonte است Calvin قدیمی ترین پسر و می گوید پدر او بود که همیشه یک محافظ در نظر گرفتن کار خود را بسیار جدی.

“او همیشه انجام می شود امنیت او انجام داده امنیت در باشگاه شب در بدترین بدترین کاباره ها و هیچ کس هنوز تا کنون فقط به فکر فراموش عزیزم من مانند این که” همسر خود را Latryna Munerlyn گفت.

“زمانی که من پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است به او آن را واقعا شکست قلب من چون من می دانم چه نوع از شخص او بود” کمیسر پلیس برایانت Noelden در کنفرانس مطبوعاتی گفت:. او افزود که Munerlyn گاهی اوقات کلاس رقص با سالمندان ساکن در ارشد تسهیلات مسکن در جامعه خود را.

Munerlyn خانواده راه اندازی GoFundMe صفحه برای کمک به خود را با هزینه های مراسم تشییع جنازه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>