Minnesotans به زودی قادر خواهد بود به استفاده از مواد غذایی به خرید مواد غذایی آنلاین

Category: کیمیا | No comments

Minnesotans که دریافت مواد غذایی به زودی قادر خواهد بود به فروشگاه برای مواد غذایی آنلاین مانند میلیون ها آمریکایی دیگر که در حال اجتناب از فروشگاه ها به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

وزارت کشاورزی ایالات متحده اعلام کرده است که تایید یک درخواست چشم پوشی اجازه می دهد حدود 380,000 Minnesotans که تکیه بر ماهانه مواد غذایی تمبر مزایای خرید مواد غذایی آنلاین در خرده فروشان را انتخاب کنید به عنوان اوایل به عنوان در ماه آینده. قبلا افرادی که دریافت مواد غذایی شناخته شده به عنوان طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) مجبور به استفاده از منافع خود را در فرد افزایش یافته است که خود را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus.

“امن دسترسی به مواد غذایی سالم مهم است برای همه ما” گفت: نیکی Farago دستیار کمیسر برای کودکان و خانواده, خدمات, در, Minnesota Department of Human Services (DHS) که اداره مواد غذایی تمبر مزایای. “این بسیار حیاتی برای حفظ اجتماعی فاصله در طول COVID-19 همه گیر در حالی که کمک به Minnesotans قرار دادن مواد غذایی سالم در جداول خود را.”

DHS ارسال درخواست چشم پوشی در اواخر ماه آوریل و هنوز هم باید تست آنلاین خرید سیستم با خرده فروشان. این برنامه امتحانی برای این سرویس در دسترس است در اوایل ماه ژوئن, DHS, مقامات گفت. نیویورک تایمز گزارش داد که روز شنبه یک گزارش داخلی مغلوب ساختن پیشی جستن اداره پیش بینی coronavirus موارد نزدیک به دو و سپس به 200,000 موارد جدید در روز و به عنوان بسیاری از 3,000 روزانه مرگ و میر.

در حال حاضر خارج شده و آمازون تنها USDA تایید خرده فروشان شرکت کننده در این برنامه در سراسر کشور. ایالت مینه سوتا تشویق دیگر خرده فروشان به دنبال تایید از وزارت کشاورزی ایالات متحده به ارائه گزینه های بیشتر برای مواد غذایی محلی و آنلاین خرید.

آنلاین خرید گزینه در حال حاضر در دسترس در هفت متحده: آلاباما, آیووا, نبراسکا, New York, اورگان و واشنگتن است. ده کشورهای دیگر پیوستن به آنها را در آینده نزدیک این وزارتخانه گفت. با این کشورها بیش از نیمی از ملت را از خانواده ها دریافت ضربه محکم و ناگهانی خواهد شد که دسترسی به خرید آنلاین.

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>