دهلی نو: کوبیدن پاکستان در یک محجبه شیوه ای بدون نام بردن از آن نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه شب گفت که حتی به عنوان جهان در حال مبارزه با رمان coronavirus همه گیر “وجود دارد برخی که مشغول گسترش دیگر ویروس های کشنده مانند تروریسم خبر جعلی و doctored ویدئوها به تقسیم جوامع و کشورها”.

مودی ساخته شده این نظرات در آدرس خود را به نشست “گروه تماس” از جنبش عدم تعهد (نم) روز دوشنبه از طریق ویدئو کنفرانس در مواج بیماری همه گیر.

مودی نظرات آمده در پی حملات تروریستی در کشمیر در روز یکشنبه و دوشنبه و در میان پیام های رسانه های اجتماعی و پست است که مساله را از مسلمانان را هدف قرار داده در کشور توسط Hindutva نیروهای.

نخست وزیر اعلام کرد که او را با این حال “تمرکز بر روی مثبت” اشاره کرد که هند تضمین کرده تجهیزات پزشکی در طول همه گیر به 123 سازمان ملل از جمله 59 اعضای نم در حالی که توصیف این بیماری همه گیر به عنوان “جدی ترین بحران در چند دهه” در مواجهه با بشریت است.

“ساعت مودی ملحق شد توسط بیش از 30 دیگر سران کشورها و دولت و دیگر رهبران از جمله از کشورهای عضو در آسیا و آفریقا و آمریکای لاتین و کارائیب و اروپا” MEA گفت.

پس از آنلاین اجلاس نم رهبران اعلام کرد راه اندازی یک نیروی کار برای شناسایی نیازهای کشورهای عضو از طریق یک پایگاه داده مشترک آنها را منعکس کننده پایه پزشکی اجتماعی و انسانی مورد نیاز در مبارزه با Covid-19 MEA گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله