دولت بودجه چشم انداز پاشیده از 1.5 میلیارد دلار مازاد به پیش بینی 2.4 میلیارد دلار کسری فقط در دو ماه به عنوان COVID-19 همه گیر می خورد تا مالیات بر درآمد و مینه سوتا رهبران سرعت بخشیدن به صرف برای پاسخ.

قانون گذاران و دولت بودجه اجرایی هشدار داده اند کسری اجتناب ناپذیر به نظر می رسد اما روز سه شنبه بودجه طرح اولین برآورد چقدر عمیق از یک سوراخ های مالی مینه سوتا می تواند.

جدید کسری پیش بینی شده برای زمان دوساله است که تقریبا 4 میلیارد دلار تغییر نسبت به آخرین پیش بینی در ماه فوریه است. “مینه سوتا بودجه و چشم انداز اقتصادی است به طور قابل توجهی بدتر از coronavirus همه گیر” مینه سوتا مدیریت و بودجه دفتر اعلام کرد.

دفتر پیش بینی شده است که درآمد خواهد بود $3.6 میلیارد دلار کمتر از پیش بینی و هزینه خواهد شد $391 میلیون بالاتر از جمله دلار اضافی مجلس تایید شده از فوریه.

بودجه دولت و مقامات به طور معمول تنها به ارائه بودجه پیش بینی در ماه های فوریه و نوامبر اما سریع-پخش coronavirus باعث غیر معمول به روز رسانی. آخرین شماره را شکل صرف نظر دارد در طول آخر هفته از این جلسه قانونی است که برنامه ریزی شده به پایان مارس 18. کسری بودجه طرح همچنین اجازه می دهد تا مینه سوتا به منظور جلب پول از دولت بودجه ذخایر.

این طرح جدید به دنبال یک رشته از قوی پیش بینی بودجه و یکی از طولانی ترین دوره های مستمر رشد اقتصادی در کشور ، اجازه داده است که در ایالت مینه سوتا برای ساخت آن بودجه ذخایر ترک دولت با نزدیک به 2.4 میلیارد دلار در یک rainy-day صندوق همراه با یکی دیگر از 350 میلیون دلار در یک جریان نقدی حساب است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جبران کمبود درآمد.

مدیریت و کمیسر بودجه مایرون فرانس گفت: قرار می دهد که در ایالت مینه سوتا یک موقعیت بهتر از کشورهای دیگر که ایجاد یک حساب پس انداز است.

اما پر تلفات مالی از coronavirus می تواند دشوار برای پیش بینی. با پرداخت مالیات به تعویق افتاد, میزان دولت درآمد و زیان را دشوار است به قاضی. یکی دیگر از طرح انتظار می رود که بعد از این تابستان.

“دلار 2.359 میلیارد بودجه رزرو باقی می ماند در دسترس برای کاهش بودجه تاثیر بحران. با توجه به عدم اطمینان در مورد راه همه گیر چشم انداز اقتصادی باقی خواهد ماند فرار را برای برخی از زمان” مدیریت و بودجه در بیانیه ای گفت.

دولت قبلی اقتصادی به روز رسانی نشان داد که دولت و مالیات های دیگر درآمد بودند 3.8 درصد کمتر از پیش بینی شده در فوریه و مارس میلیارد و 103 میلیون شیب کمتر از درآمد پیش بینی شده است. گزارش شده است که از آوریل گفت: ضرر و زیان شدند و به دلیل در بخشی به پرداخت مالیات تاخیر و شروع به خراب شدن اوضاع اقتصادی از COVID-19 اما هشدار داد بدترین بود هنوز به آمده است.

روز سه شنبه طرح می آید به عنوان موارد coronavirus همچنان به افزایش, با آزمایشگاه تایید موارد رسیدن به 7,851. تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس بیشتر از دو برابر در مینه سوتا بیش از 10 روز گذشته.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz و توافق قانونگذاران در ادامه به میدان کردن بر سر اینکه آیا اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی و تقویت اقتصاد و چگونه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Walz, Frans دولت و کارشناسان به ارائه یک نگاه عمیق تر در این وضعیت در ساعت 2 بعد از ظهر

این است که در حال توسعه داستان دوباره بررسی کنید برای اطلاعات بیشتر.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله