معاون رئیس جمهور مایک پنس یکشنبه شب اذعان کرد که او باید فرسوده یک ماسک صورت در سفر هفته گذشته به کلینیک مایو نادر پذیرش اشتباه توسط ارشد تهمت رسمی دولت.

پنس نظرات به دنبال داد و بیداد بر خود ظاهر سه شنبه در روچستر, Minn., تسهیلات که در آن اخبار فیلم نشان داد او را به صحبت کردن به کارکنان و بیماران بدون پوشش صورت است که هر کس دیگری در اطراف او عینک و کلینیک مایو در انتخابات گفت: لازم بود تحت سیاست های خود را.

پنس در ابتدا در دفاع از تصمیم خود گفت که او و کسانی که در اطراف او در حال آزمایش به طور منظم برای coronavirus و او فکر کردم این امر می تواند یک فرصت خوب برای “نگاه آنها را در چشم” و تشکر از پژوهشگران و پرسنل بهداشت و درمان در درمانگاه.

در یکشنبه شب این پنس در زمان های مختلف رویه در حالی که ظاهر می شود در کنار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک فاکس نیوز مجازی تاون هال پخش از بنای یادبود آبراهام لینکلن در واشنگتن است.

خواست در مورد تصمیم خود پنس تصریح کرد که او آزمایش اغلب و نه COVID-19. اما او افزود: “من فکر نمی کنم لازم بود اما من باید پوشیده ماسک در کلینیک مایو.”

او اشاره کرد که او ملبس به صورت پوشش دو روز بعد هنگام بازدید از یک جنرال موتورز تسهیلات در ایندیانا که ramped تا تولید هواکش در طول بیماری همه گیر. و سپس او را ستود آمریکایی به طور متوسط برای گرفتن مراحل مشابه.

“این واقعا یک بیانیه در مورد مردم آمریکا راه مردم شده اند و مایل به گام رو به جلو عمل اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک در تنظیمات که در آن آنها نمی تواند انجام دهد که” پنس گفت. “همانطور که ما همچنان به تمرین این اصول همه ما با هم من می دانم که ما را از این طریق دریافت کنید.”

در یک پس-حذف صدای جیر جیر, کلینیک مایو گفت که پنس و تیم او آگاه بودند از ماسک سیاست جلوتر از روز سه شنبه سفر.

پنس را, کارن, پنس در ادامه به دفاع از او در هفته بعد گفت: طی یک مصاحبه تلویزیونی که آن را تا “پس از ترک کلینیک مایو که او در بر داشت که آنها تا به حال یک سیاست از همه درخواست برای پوشیدن ماسک.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارشاد متحده که ماسک ها مفید برای جلوگیری از انتقال COVID-19 زیرا حتی افرادی که علائم نشان می دهد هنوز هم می تواند به گسترش این ویروس به ویژه در “تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.” آژانس آدرس نیست که آیا کسی که به تازگی آزمایش شده باید پوشیدن ماسک.

در اطلاعیه ارسال شده در سایت در ماه گذشته کلینیک مایو گفت که از مارس 13, آن را “نیاز به تمام بیماران و بازدید کنندگان به پوشیدن صورت پوشش یا ماسک برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19.”

“بیماران و بازدید کنندگان می خواسته خود را در صورت پوشش یا ماسک به پوشیدن” این درمانگاه گفت: در اطلاع. “اگر یک بیمار و یا بازدید کننده ندارد, ماسک, کلینیک مایو ارائه خواهد شد یکی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله