Illustration for article titled Rep. Ayanna Pressley Addresses Joe Biden Assault Allegations: We Still Dont Know What Survivor Justice Looks Like

عکس: جان Locher (عکس از آسوشیتدپرس)

ماساچوست کنگره Ayanna Pressley گذراند نامه ای سرگشاده به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در سهشنبه خواستار presumptive ریاست جمهوری دموکراتیک نامزد به یک پاسخ که “مدل های همدلی و سعی و کوشش و اذعان شکسته سیستم های که در این مکالمه خواسته است.”

تبلیغات

تشکر. Pressley نامه با عنوان “آن سال 2020 و ما هنوز هم نمی دانم چه بازمانده عدالت به نظر می رسد,” متوقف خوب کوتاه خواستار رسیدگی به اتهامات اندازی در برابر بایدن توسط کارمند سابق تارا Reade که متهم بایدن از نظر جنسی آزار او در سال 1993 زمانی که او یک دستیار برای آن دلاور سناتور. اما این نامه قابل توجه تا چه حد آن را از بسیاری دیگر از برجسته زنان در حزب دموکرات که به صراحت پرتاب حمایت خود را پشت بایدن.

“من به تماشای بازماندگان لخت روح خود را و من را به حال ارائه شده نادرست در انتخاب سیاست” نوشت: Pressley. “من رد انتخاب نادرست که من و ما نامزد نمی تواند رسیدگی به اتهامات در دست و شکست مستاجر کاخ سفید است.”

تبلیغات

این نماینده کنگره اذعان کرد تجربه خود را به عنوان یک بازمانده چیزی که او در مورد صحبت اغلب در مبارزات انتخاباتی و در طول دوره تصدی خود را در دفتر (او تا به حال جان سالم به در برده سالها سوء استفاده جنسی دوران کودکی). که تجربه آگاهانه درک خود را از آنچه همدلانه مکالمات و کار در اطراف سوء استفاده جنسی به نظر می رسد مانند:

برای کسانی که درگیر در مبارزه برای بازماندگان’ عدالت بیشتر از کار نمی کشد محل در آن است که در اواخر شب تماس های تلفنی در هنگام ضربه پیچد ما در یک سبد است گریان مکالمات زمزمه در اعتماد به نفس. آن است که آهسته و پیوسته کار از کمک به یکدیگر التیام و بازسازی است.

اما زمانی که تجربه بازی کردن در عمومی — به عنوان آن را با جو بایدن و تارا Reade — ما به نام به بررسی فوری و احشایی سوال: چه معتبر مسیر نسبت به شفا و عدالت مانند برای بازماندگان در امریکا ؟

در حالی که بایدن کمپین را رد کرده و این اتهامات پس از آنها برای اولین بار ظاهر در مارس بایدن نمی شخصا آدرس Reade ادعا می کند تا زمانی که ممکن است 1 اولین بار در یک رسانه ارسال و سپس در دنبالتا مصاحبه با صبح جو‘s میکا برژینسکی.

“او راست می گویند هر آنچه که او می خواهد به می گویند” بایدن گفته برژینسکی. “اما من یک راست می گویند, ‘نگاهی به حقایق” و ” این درست نیست.'”

تبلیغات

همیشه از #MeToo جنبش رز به شهرت ملی رسید و در اکتبر سال 2017 دموکرات—و به طور خاص دموکراتیک زنان ایران باید دفاع و پشتیبانی آن است. سناتور. کریستن جیلیبرند (D-n. y.) به ویژه یکی از اولین سناتور دموکرات به تماس برای Al Franken استعفای. این سناتور سابق از ایالت مینه سوتا بود متهم به سوء رفتار جنسی متعدد زنان در سال 2017 و استعفا داد و در اوایل سال 2018 است.

اما بسیاری از زنان انتخاب که موقعیت خود را به عنوان طرفداران تجاوز جنسی به بازماندگان خود را داده اند به برکت بایدن از جمله Gillibrand. مجلس نانسی پلوسی—قدرتمند ترین زن در حزب دموکرات—بود و غیر قابل انعطاف در حمایت از او:

“من احترام کامل برای تمام #MeToo جنبش” پلوسی گفت: آوریل 30 همان روز او به بایدن او را تایید رئیس جمهور است. “نیز وجود دارد به دلیل فرایند و واقعیت این است که جو بایدن است جو بایدن.”

تبلیغات

سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) ارائه بیشتر خو پاسخ این هفته است. مترقی سناتور در نظر گرفته شده است یکی از گزینه های بالا به بایدن را در حال اجرا همسر.

“من تو را دیدم گزارش از آنچه خانم Reade گفت: من تو را دیدم یک مصاحبه با معاون رئیس جمهور بایدن” وارن گفته سی ان ان مانو Raju. “من درک که معاون رئیس جمهور در زمان بسیاری از سوالات پرسش دشوار است. و او پاسخ آنها را به طور مستقیم و با احترام. معاون رئيس جمهور در پاسخ معتبر و قانع کننده باشد.”

تبلیغات

Pressley, نامه مشابه در تن و تنور به #MeToo بنیانگذار ماهور برک‘s بایدن نظرات که حاضر به دادن پاسخ آسان و یا طرف کاملا با هر حساب یک نفر.

تبلیغات

“[بایدن] می تواند نشان می دهد آنچه در آن مانند به نظر می رسد هر دو پاسخگو و electable,” برک نوشت در توییتر موضوع هفته گذشته است.

پشمالو بین نژاد های مختلف قرار داده و کمی سهام در صداقت از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره فشار برای رسیدگی به Reade ادعا اشاره کرد که بسیاری از آنها رای دادند در برابر سابق veep خشونت علیه زنان قانون نقطه عطفی قطعه ای از قوانین بایدن کمک راهنما به قانون است. او همچنین با اشاره به رفتار خود در طول تایید دادرسی از دیوان عدالت برت Kavanaugh و سیاسی خود را weaponizing از بایدن حمله ادعا می کند برای تضعیف انتخابات مبارزات دموکراتیک زنان در بنفش متحده است.

تبلیغات

“آنچه را که آنها در مورد مراقبت است که با استفاده از هر چیزی که آنها می تواند به تضعیف دموکرات نامزد” Pressley گفت. “این یک بی شرمانه و وحشیانه ورزش است که هیچ کاری نمی کند اما درباره آسیب بسیار مردم چنین اپورتونيست ادعا می شود ایستاده است.”

این راه حل که Pressley ارائه می دهد هر چند نمی تجویزی و ترک مقدار زیادی از اتاق را برای تفسیر. او پرسید: برای بایدن کمپین برای ارائه یک پاسخ همدلانه است که اذعان مملو سیستم بازماندگان باید برای حرکت فقط به شنیده می شود. او همچنین به سیاست تعهدات ” است که ما را به عنوان یک ملت به آشتی تاریخ ما ساختاری خشونت و ظلم و ستم.” مترقی مجلس پیشنهاد کرد که بایدن ممکن است شروع این روند با گوش دادن بیشتر به صورت هدفمند و مشتاقانه به نیازهای بازماندگان.

تبلیغات

“بازماندگان و به حاشیه رانده شده مردم از تمام طبقات جامعه از زندگی در حال تماشای بدانم اگر این گفتگو در واقع ممکن است تغییر” گفت: Pressley. “وجود دارد بازماندگان در هر گوشه ای از این کشور که می تواند به شما بگوید چه بیشتر فقط امریکا خواهد بود. من برای یک, خواهد بود, گوش دادن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله