Illustration for article titled Shopper Wears KKK Hood as Face Covering in California Grocery Store

عکس: تیم بویل (گتی ایماژ)

اگر ما آموخته اند که هر چیزی از آغاز coronavirus بهداشت بحران آن است که جهانی همه گیر نیست به اندازه کافی برای سفید supremacists به یک استراحت. در سانتی, کالیفرنیا., یک فروشگاه مواد غذایی خریداران عینک Ku Klux Klan هود به عنوان یک چهره پوشش برای نشان دادن امن اجتماعی فاصله شیوه در حالی که اجازه دادن به هر کس می دانم که او هنوز نژادپرستانه AF.

تبلیغات

NBC سن دیگو گزارش که عکس های گرفته شده از این مرد با پوشیدن یک هود سفید در یک وان فروشگاه مواد غذایی ساخته شده از دور در رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته. ملیسا هیل یک سخنگوی Vons, Albertsons و غرفه فروشگاه در جنوب کالیفرنیا گفت: کارگران در زنجیره مواد غذایی بارها و بارها از او خواسته به پاک کردن هود, اما نادیده گرفته شد.

“متاسفانه هشدار دهنده و جدا حادثه رخ داده در وان فروشگاه در سانتی که در آن یک مشتری انتخاب التهابی روش از پوشیدن چهره و پوشش” هیل در بیانیه ای گفت. “این یک حادثه نگران کننده برای همکاران و مشتریان و ما در حال بررسی با تیم ما چگونه به بهترین رسیدگی به چنین شرایط نامناسب در آینده است.”

تبلیغات

هیل نیست فقط یکی محکومیت مرد ناشناس ، سانتی شهردار جان Minto محکوم کرد و او را در حالی که استقبال شهروندان و وان کارکنان برای تلاش های خود را برای رسیدگی به این وضعیت است.

“شهروندان و وان کارکنان در زمان مراحل رسیدگی به وضعیت” Minto گفت: در یک بیانیه مشترک با شورای شهر NBC یادداشت ها. “با تشکر فراوان از همه کسانی که پا به جلو برای جلوگیری از این غمگین یادآوری از عدم تحمل. سانتی آن رهبران و من نمی خواهد تحمل چنین رفتاری. سانتی و شهروندان خود هستند و این فرد خاص اقدامات هستند نه نماینده ما به عنوان یک مردم و یک شهر فوق العاده.”

برخی از شاهدان این حادثه اشاره کرد که با وجود شهردار ادعا می کنند که نژادپرستان “هستند نه نماینده” از سانتی—شهر دارای سابقه نژادپرستانه رفتار skinhead گروه و دیگر سفید ملی است که به دست آورده سانتی مستعار مانند “Klantee” و “Stantucky” با توجه به سن دیگو تریبون.

تبلیغات

ضد افترا لیگ سان دیگو مدیر منطقه ای Tammy Gillies نیز مردم در محکومیت مرد در KKK هود.

تبلیغات

“این تکان دهنده و در عین حال تعجب آور نیست که حتی در طول این زمان به چالش کشیدن ما می بینیم مردم جسارت برای بیان نفرت” Gillies گفت. “تاریخ به ما می آموزد که در طول زمان بحران مردم به دنبال یک قربانی.”

تبلیغات

با توجه به تریبون این حادثه رخ داده است یک روز پس از یک دستور در زمان اثر نیاز ساکنان سان دیگو شهرستان به سایش پوشش صورت در اماکن عمومی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله