مقامات یش در بیشتر اتهامات و یک لایحه برای 3 میلیون دلار از اتهامات عنوان شده است که یک چمپلن مرد صاحب نزدیک به 77,000 vape کارتریج حاوی حاوی THC.

والنتین V. Andonii و 23 ساله است که به تازگی به اتهام در Anoka County دادگاه منطقه با در اختیار داشتن یک ماده کنترل رسمی بدون برچسب زدن که مناسب مالیات پرداخت شده در این موارد وزارت امور خارجه درآمد روز دوشنبه اعلام کرد.

در ماه سپتامبر Andonii شد متهم با دو درجه اول مواد مخدر شمارش یک به صورت قاچاق و دیگری برای در اختیار داشتن. مقامات می گویند این بزرگترین تشنج در نوع خود در دولت تاریخ است.

Andonii در ابتدا برگزار شد در ازای 1 میلیون دلار وثیقه است و پس از منتشر شده در اوراق قرضه پیش از جولای 2 دادگاه تاریخ است.

وکیل مدافع مایکل برانت گفت که او در بر داشت “این مضحک است که دولت در تلاش است برای قرار دادن آقای Andonii در زندان … حتی اگر زندانی او را به چشم انداز از هر پرداخت باید ما می گویند غیر ممکن است.”

به طور گسترده تر Brandt گفت: “در 18 ایالت این نوع از مسائل قانونی است که دارای. اگر آن را قانونی اینجا [در مینه سوتا] دولت می توانست آن مالیات بر درآمد” از 3 میلیون دلار است که به دنبال جمع آوری از Andonii.

در اعلام آخرین شارژ درآمد دولت کمیسر سینتیا Bauerly گفت: قانون مالیات “یک ابزار است که [Minnesota Department of Revenue] و اجرای قانون می توانید استفاده کنید برای دریافت غیر قانونی و مضر محصولات از خیابان است. این اتهام مالیات باید به عنوان یک عامل بازدارنده به هر کسی که قاچاق یا فروش غیر قانونی مواد تحت کنترل در مینه سوتا است.”

این 76,972 کارتریج های جمعی برگزار شد بیش از 185 پوند از ماده فعال در ماری جوانا و ضبط شد در سپتامبر. 23 از یک مجتمع مسکونی در 3600 جلوگیری از راگون رپیدز بلوار با بسته بندی مصور با کاربران در ذهن است. برخی از sported شخصیت های کارتونی معروف یا تم طعم شیرین.

بر خلاف نظر قانونی خریداری شده از ماری جوانا پزشکی محصولات است که در حال آزمایش توسط دولت تنظیم کننده های کارشناسان بهداشت و درمان گفت: مواد داخل غیرقانونی vape کارتریج نیست, همیشه روشن است.

حدود 29,000 از کارتریج کشف و ضبط شد در یک کادیلاک Escalade و 30,000 بیشتر در گاراژ متصل در کنار لوکس SUV با توجه به شکایت کیفری که گفت: مقامات هم جمع شده بودند تا نزدیک به $145,000 از محل اقامت و یکی دیگر از $23,800 در ارز تقلبی.

سوابق دادگاه در مینه سوتا نشان می دهد که Andonii سه محکومیت برای مبارزه با مواد مخدر-جرایم مربوط به دو نفر از آنها جنایات. جدیدترین مواد مخدر اعتقاد به او را در مشروط شدن تا مارس سال 2021.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله