رژیم صهیونیستی. تیم Walz به نظر می رسد مجموعه ای اجازه می دهد تا ارائه دهندگان خدمات پزشکی به از سرگیری اعمال جراحی الکتیو و روش های که تا به حال شده است به طور موقت ممنوع است بنابراین دولت می تواند حفظ, ماسک, لباس و دیگر منابع پزشکی برای پاسخ به این COVID-19 بیماری همه گیر.

خواست های مالی مبارزه ارائه دهندگان خدمات پزشکی و نگران قصه از بیماران بیمار شدن مریض تر, Walz گفت که به احتمال زیاد عمل در روز سه شنبه و اصلاح اضطراری خود سفارش به طوری که جراحان و دندانپزشکان و دیگر ارائه دهندگان می تواند سر کار.

مینه سوتا بسیار بهتر آماده برای COVID-19 تر از آن بود که او صادر سفارش بیش از یک ماه قبل — با ثبات لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی و بیشتر تخت های مراقبت ويژه نسبت به بزرگتر ایلینوی Walz گفت.

“ما رفت و به مارس در بسیار دشوار شکل در نظر تخت و چیزهایی مانند این که” Walz گفت. “ما از آوریل … خوبی قرار گرفته است.”

Walz تمدید یک ایالت اقامت در خانه سفارش تا مارس 18 به کاهش گسترش از کروناویروس که باعث COVID-19 اما او شده است به دنبال معاف بیشتر کسب و کار در میان رشد همه گیر.

دولت lab-تایید COVID-19 مورد تعداد 7,234 و شامل 1,040 کارکنان مراقبت های بهداشتی. دولت از روز شنبه نیز از 166 نفر در بیمارستان مراقبت های ویژه — یک مورد شماره ای که نمی نوسان با افزایش یا کاهش می یابد در تست تشخیصی.

مینه سوتا مرگ و میر از COVID-19 دو برابر شده است به 428 در 10 روز گذشته و در حال حاضر بیش از این تعداد در ویسکانسین. موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در واشنگتن تقریبا دو برابر تخمین زده شده COVID ملی زیر 19 تلفات به 135,000 و افزایش برآورد آن برای مینه سوتا به 2,183 مرگ و میر توسط Aug. 4. این موسسه در یک نقطه پیش بینی شده کمتر از 200 مرگ و میر در مینه سوتا هر چند آن مدل سازی روش اصلاح شده است پس از آن.

“موارد می رویم تا در ایالات متحده” Walz گفت. “آیا فقط تماشای شهر نیویورک که در آن همه چیز هستند.”

Walz و دولت او دریافت فشار اضافه شده در روز دوشنبه از دولت را به پزشکان ارائه شده توسط مینه سوتا انجمن پزشکی و دیگر گروه های تجاری که تا به حال حمایت خود را از منظور اصلی برای توقف روش انتخابی اما اجازه حیاتی و نجات بخش جراحی. “وجود دارد آسیب های مرتبط با COVID-19 عوارض و مرگ و میر و همچنین مرگ و مير و از تاخیر در مراقبت و معوق دسترسی به خدمات مورد نیاز در غیر COVID-19 بيمار” آنها نوشت: در بیانیه مشترک.

مالی مضرات shutdown شامل بسیاری از سیستم بهداشت و درمان کارگران قرار می گیرد کردند و شمارش در میان نزدیک به 600 ، 000 Minnesotans که برای اعمال مزایای بیمه بیکاری پس از 15 مارس.

بیمارستان ها پیش بینی شده برای از دست دادن $2.9 میلیون نفر در بهار امسال به دلیل هزینه COVID-19 آماده سازی و از دست دادن درآمد حاصل از روش انتخابی.

تامین تجهیزات حفاظت فردی باقی می ماند یک نگرانی, اگر چه به عنوان آخرین فیلم های موجود برای پیش بینی مدل توسط مینه سوتا محققان نشان می دهد که منابع می تواند خسته تابستانی افزایش COVID-19 موارد است.

پرستاران ابراز نگرانی در مورد تلاش برای صرفه جویی در مصرف ترین محافظ N95 ماسک در نتیجه افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در هنگام درمان بیماران آلوده.

تحقیقات توسط ایالات متحده اداره ايمنی و بهداشت شغلی در ماه گذشته برای مثال در حال بررسی شکایت از منقضی N95 ماسک استفاده می شود زمانی که عرضه شد کوتاه در HCMC در مینیاپولیس. در حالی که مقامات بهداشت اجازه داده اند برای استفاده از این ماسک در طول همه گیر شده بود معیوب تسمه و مناسب نیست بنابراین پرستاران حاضر به آنها را می پوشند این گزارش نشان داد.

قبل از اعمال جراحی الکتیو مجاز که نایاب ماسک منابع بیشتر مینه سوتا انجمن پرستاران در بیانیه ای گفت: دولت به کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم که آن را برای اولین بار می خواهد تضمین در مورد کفایت PPE.

“خطرات ناشی به از سرگیری روش انتخابی قبل از سیستم بهداشت و درمان می تواند ثابت کند که کارگران و بیماران در همه تنظیمات را می توان محافظت از عفونت مرگبار” نوشته مریم ترنر یک پرستار که رفتار COVID-19 بيمار در شمال یادبود سلامت در بیمارستان است و رئیس جمهور از دقایقی اتحادیه.

مقامات بهداشتی دولت گفت: آنها بسیار آموخته اند در مدت دو ماه است که با اطلاع رسانی خود را پاسخ. شده اند وجود دارد حداقل موارد عفونت در میان کودکان مراقبت از کارگران به دنبال پس از کودکان از مراقبت های بهداشتی کارگران که نشانه خوبی برای امکان از سرگیری جوانان فعالیت های تابستان و پاییز آینده مالکوم گفت.

از سوی دیگر توانایی مردم برای گسترش این ویروس حتی در غیاب علائم — دارای سوخت همه گیر و شیوع بیماری در امکانات مانند JBS گوشت خوک گیاه در Worthington, Minn. که مجبور به تعطیل کردن. مورد شمارش در اطراف اشراف شهرستان باید بیش از 1000.

“نقش بدون علامت انتقال بود نه چیزی که روشن بود حتی یک ماه پیش به عنوان روشن به عنوان آن است که امروز” مالکوم گفت.

بیش از 9 در 10 COVID-19 مرگ و میر در مینه سوتا درگیر سالمندان ساکن در دراز مدت مراقبت از امکانات و یا افراد با شرایط بهداشتی اساسی — از جمله آسم; دیابت; مزمن کلیه و کبد و بیماری های قلبی و یا شرایط است که سازش سیستم ایمنی بدن است. مقامات می گویند سیگار کشیدن نیز یک عامل است.

یک استار تریبیون بررسی سوابق از 327 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 در بر داشت مشکلات قلبی در یک سوم از دراز مدت مراقبت از ساکنان که درگذشت و مشکلات کلیوی در یک سوم تا حدودی قربانیان جوان که زندگی می کنند نه در امکانات است.

Walz گفت که او در تلاش است برای رسیدگی به هر دو بیماری همه گیر و نگرانی های کسب و کار با اجازه کسب و کار به بازگشایی اگر آنها می توانند ارائه اجتماعی فاصله اقدامات و اطمینان از قابل پیش بینی ترافیک پا که محدودیت های چهره به چهره و فرصت هایی را برای گسترش این ویروس است.

حدود 91 درصد از کارگران باقی می ماند می تواند در شغل خود را در حال حاضر Walz گفت: زمانی که از جمله به عنوان بسیاری از 100,000 کارگران از غیر ضروری تولید و انبارداری سایت های که قادر به بازگشت در هفته گذشته و به عنوان بسیاری از 30,000 خرده فروشی کارگران بودند که به احتمال زیاد به بازگشت به دوشنبه با کمک هزینه از فروشگاه ها برای ارائه منظقه وانت به مشتریان.

اما حدود 300,000 کارگران در مهمان نوازی و مسکن صنعت باقی می ماند از کار و مهمان نوازی مینه سوتا, رئيس جمهور و مدیر عامل لیز قابهای گفت: “بسیاری به سادگی نمی خواهد آن را” مگر اینکه آنها می توانند دوباره به زودی.

فراتر از نگرانی های کسب و کار پزشکی و مقامات نگران پایین دست افزایش بیماران مبتلا به تشدید مشکلات قلبی که نشده است موفق و سرطان تهاجمی است که در میانهی شب به نمایش در آمد.

پزشکان به دنبال رمان راه حل با متخصصان سرطان تلنگر-flopping منظور از درمان در بسیاری از موارد و با شروع شیمی درمانی به کوچک شدن تومورها با احتمالی برنامه ریزی برای عمل جراحی است.

برخی از مراقبت شده است به تعویق افتاده اما که می تواند عواقب دکتر گفت: Michaela Tsai از مینه سوتا انکولوژی.

“ما همه فقط بسیار نگران در مورد آنچه که اتفاق می افتد زمانی که COVID به پایان می رسد,” او گفت:. “ما قصد داریم این خیط و پیت کردن از افراد مبتلا به سرطان و بیماری های قلبی که به مراتب بدتر است.”

کارکنان نویسندگان گلن Howatt و جو کارلسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله