Illustration for article titled That Awkward Moment When Youre The Only One Who Shows Up to an IG Live

عکس: شاتر

من می خواهم شروط است که بسیاری از ما هزینه های قابل توجهی در رسانه های اجتماعی این روزها. من می دانم که تلفن من—جایی که من مصرف احتمالا 80 درصد از رسانه های اجتماعی—همیشه نزدیکی که به معنی من هستم پیمایش از طریق اخبار, فروش داغ طول می کشد, Michael Jordan truther طول می کشد (واقعا یک سبک فرعی را نزد خود) جعلی, اخبار unfriendable اظهارات, هنر, و در حال حاضر همیشه حاضر جهان Instagram Live (IG زندگی می کنند). آن هیچ چیزی برای دیدن افراد مختلف در لیست دوستان رفتن زندگی می کنند در طول روز است. شما رو شب جغدها زندگی می کنند که در سواحل غرب است که در حال انجام زندگی در 4 یا 5 صبح PST وقتی که من انتخاب کنید تا گوشی من در ساعت 8 صبح دی جی در حال بازی لعنت نزدیکی حدود ساعت پوشش پایگاه در آنچه به نظر می رسد مانند موسیقی برای هر سلیقه (که آشنایی خود را به یک DJ می خواهم تابع).

تبلیغات

اما چه چیزی شما را بیشتر از چیزی است که مردم تجمع مردمی دیگر (به طور معمول یک فرد دیگر و یا اگر شما در حال تدی رایلی, تیم ملی) برای شرکت در بحث ها هر دو ساختار و خودسرانه موسیقی جنگ و یا تظاهرات. واقعا امکانات بی پایان هستند. برای ثبت من فکر می کنم این پیش بینی نیست. این واقعیت است که مردم قادر به زندگی می کنند-بازیگران افکار خود را به کلمات و اعمال را به همه و هر کسی در همان زمان به خصوص در زمانی که برخی از مردم در حال خارش برای تماس شخصی خوش است و احتمالا درمانی.

مگر, البته, شما مانند من هستند و تا پایان پیمایش از طریق زندگی مردم و حفظ رقص را به اتاق (آنها مانند اتاق به من) که در آن شما یا تنها فرد وجود دارد و یا یکی از تعداد انگشت شماری. پرستاران و aints که گه استرس زا است AF. برای یکی همه می کند shoutouts در این IG زندگی می کند. من در انجام طرح یکی و من نمی توانم تصور کنید که من نمی خواهد همان را انجام دهید. آن را تقریبا به نظر می رسد مانند یک نیاز که سرد است به جز اگر شما تنها کسی در اتاق است و شما فریاد زد شما نوع را به ماندن. و کسی که می خواهد به تنها کسی که DJ می خواهم به. و یا تنها کسی که گوش دادن به کارو. این احساس عجیب و غریب. اگر شما آنها را می دانیم که گه نیز ممکن است به یک تماس FaceTime. اگر شما نمی دانید که آنها آن را حتی بیشتر بی دست و پا.

تبلیغات

و است که می گویند که اطلاعات و یا هر آنچه که نیست شایسته به IG زنده می خواهم. آیا خود را اجتماعی کردن-یک-lam. این درست است که اگر شما به کسی که نشان می دهد تا به شما احساس این فشارها به حداقل باقی بماند اما شاید حتی شرکت کنند. آن را مانند زندگی واقعی گه از رفتن به باشگاه mad اوایل و شما برای اولین بار یک وجود دارد بنابراین شما ایستاده نوار, هاپ بر روی تلفن خود را و تلاش برای ایجاد تماس چشمی با کسی. هیچ کس نیست که کار این حزب می خواهد برای اولین بار یک وجود دارد. آن را بی دست و پا عمدتا به دلیل برای یک زمان کوتاه شما را در گیر این روانی باتلاق امیدوار است که دیگر مردم نشان می دهد تا با هم مایل به ترک تا زمانی که دیگر مردمی وجود دارد اما پس از آن همه (که کار می کند وجود دارد) در حال رفتن به اطلاع شما می رسم و حتی بیشتر با توجه به این واقعیت است که شما یا anally در اوایل و یا واقعا نمی رفتن از حد و درک نمی کنم که چگونه “بیایید رفتن به باشگاه!” با این نسخهها کار.

همان چیزی که اتفاق می افتد در بحث پانل که در آن شما نشان می دهد و وجود پنج اعضا و دو نفر در حال حاضر. مدیران همیشه برای بیشتر مردم به نشان می دهد اما گاهی اوقات که بیشتر از یک امید. من شده است به چندین پانل های شبیه به این به عنوان یک شرکت و حتی یک پنل شبیه به این به عنوان یک روزنامه نگار. همه امید مردمی بیشتر نشان می دهد تا برای توجیه یک رویداد. اما همه می کند همان چیزی که در تلفن های خود را برای کشتن زمان و بدون تماس با چشم. هنگامی که شما را به تماس با چشم شما را مجبور به ماندن. آن را بسیار آسان تر به جعلی یک تماس تلفنی که شما را به خارج و بازگشت هرگز اگر شما ساخته نشده و از تماس با چشم با کسی. همچنین تظاهر نکن که مثل شما انجام داده اند این گه. ما همه از انجام این گه.

در اینجا مشکل با IG زندگی ما در حال حاضر در تلفن ما. و نام خود را بالا میآید. اگر آن را یک ساختار کارو که شما در حال نشان دادن تا خوب. شما وجود دارد بر روی هدف بیش از احتمال بنابراین حتی اگر شما مخاطب شاید این اطلاعات به شما می خواستم. اما کسانی که loosey-احمق مفاصل مرد که خروج از بازی استرس زا است. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار من فقط شده نورد از طریق زندگی می کند و کسی است که شور و حرارت بحث و من خودم را به عنوان تنها یکی از دو نفر وجود دارد و من در اضطراب اجتماعی در ضربات. این احمقانه است. من می دانم. اما من چه کسی هستم و من هیچ عذر خواهی. به علاوه اگر شما هاپ به انفرادی زندگی می کنند با یک نفر دیگر که گه احساس می کند مانند شما قطع یک بحث شخصی. زمانی که مردمی انجام IG زندگی با فرد دیگری احساس می کنم که بد در مورد تندرست.

هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم آن است و نه خنده دار. به نحوی در زندگی واقعی هنجارهای اجتماعی و نگرانی هنوز موفق به آشکار خود را در رسانه های اجتماعی به عنوان ما در تلاش برای آوردن مجازی از راه دور زندگی می کنند به یک هنجار است که هنوز موفق به شامل تعداد از مردم است. گوش دادن به آن آسان نیست. حتی تصمیم گیری برای انجام زندگی می کنند خطرناک است و شجاع—شما به معنای واقعی کلمه تصمیم گیری که چیزی به شما می گویند یا انجام چیزی است که افراد دیگر را بررسی کنید. این نیاز شما را به مرحله خارج از منطقه راحتی خود. و برای برخی از مردم آن را به شما نیاز به مایل به پیدا کردن چقدر دور است که رسیدن به می رود. منظورم این است که همه ما در تلفن های ما و شما 75,000 پیروان. کشیدن 100 نفر برای رفتن به یک شات به نفس?

تبلیغات

که نشده است وزارت به عنوان رتبهدهی نشده است, اما به زودی و خیلی زود mayhaps. همه من می دانم این است که اگر شما را دیده ام من فلش به یک IG زندگی به طور خلاصه و پس از آن جستن قبل از شما می تواند فریاد من از آن من و نه شما.

من تا به حال ام را به یک تماس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله