آخرین رقص فقط تایید می کند که مایک شور است در مورد (و خطر) LeBron


Illustration for article titled iThe Last Dance/i Just Confirms That Mike Is Salty About (and Threatened by) LeBron

عکس: Streeter Lecka (گتی ایماژ)

به عنوان یک قطعه از هنر پاپ به عنوان یک نوستالژی تحویل دستگاه به عنوان یک پیروزی در ویرایش فیلم و داستان ساخت و ساز به عنوان یک coronatine یکنواختی شکن, آخرین رقص ارائه می شود. بسیار وجود دارد اطلاعات جدید در اینجا برای من—من یک NBA جان سخت در سال 1986 و من تو را دیدم بسیاری از آنچه را در اینجا به نمایش در زمان واقعی—اما آن را هنوز هم سرگرم کننده و جذاب تماشا کنید. به ویژه هنگامی که rewatching چیز در 41 که من برای اولین بار تجربه به عنوان یک نوجوان و چگونه است که تغییر در چشم انداز نیز شیفت چگونه من پردازش آنچه که من شاهد بوده است. (برای مثال وقتی مایک آمار کسانی که شش threes در برابر تریل در بازی یکی از 1992 نهایی من پریدن بیرون از جای من, من پوست. اما در حال حاضر ؟ آن را عجیب و جالب…دیدن یک گارد شوت باز, تخت, پا, پخش, و من فکر کردم “چرا آنها به او آنقدر فضا ؟ او حتی پریدن! حداقل با قرار دادن یک دست تا چاق!”)

تبلیغات

که گفت: در حالی که از آن شده است مارک به عنوان یک مستند سهام آن بیشتر از عناصر مرتب کردن بر اساس زندگینامه سریال در ارتباط با شرط بندی و یا عمر. من نمی خواهد کاملا آن را تماس, تبلیغات, اما آن را کاملا نمی تبلیغاتی یا. زیرا چه چیز دیگری می توانم با شما تماس 10 قسمت که در آن موضوع مورد تایید همه این فیلم و تا آخرین کلمه از تفسیر آن و تنها توافق به انجام آن پس از آنها بر این باور بودند که میراث خود را صمیمانه تهدید توسط شخص دیگری?

از نیویورک تایمز:

اما زمان خود موافقت خود را برای همکاری با تهیه کننده مایک Tollin مناسب است: به عنوان Tollin گفت: در یک مقاله در نیویورک تایمز هفته گذشته اردن را به همکاری برای شرکت در این مستند و greenlight انتشار آستین پنهان رئال آمد و در همان روز که جیمز و کلیولند کاوالیرز شد جشن پیروزی در N. B. A. قهرمانی در سال 2016. که برخی از دانه نمک است.

“من یک redeye به شارلوت برای یک جلسه من به نوبه خود در ESPN در صبح به من لباس پوشیدن و وجود کاوالیرز’ رژه به من عنوان در برای دیدن مایکل” Tollin گفت: از اولین چهره به چهره دیدار با اردن و کسب و کار مشاوران Estee Khazaal و Curtis, Polk. او گفت: “بله در اتاق که اتفاق نمی افتد بیش از حد اغلب در کسب و کار من.”

تبلیغات

در یک شبکه تلویزیونی عاری از هر گونه واقعی bombshells یا بینش منحصر به فرد این وسواس با LeBron James قطعا یکی. در حالی که مایک است که در هر کس سر LeBron است.

مایکل جردن است که هنوز بزرگترین بازیکن NBA با یک دادگاه سایه بنابراین شوم که او را شکسته و مغز بسیاری از طرفداران بسکتبال که ام مطبوع خود را به تصدیق عظمت در اردن کلیشه عین متن. این است چگونه کوبه برایانت میراث sneaks را به گفتگو در آن را ندارد و دامنه و به همین دلیل برخی از پیچ و تاب خود را به غیر منطقی اریگامی را افراد بر این باورند که آنها در واقع بر این باورند Kawhi Leonard بهترین بازیکن NBA امروز.

آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای یک حرفه ای و میراث بزرگتر از مایک بود. اما آن را غیر ممکن است برای بهتر و/یا بیشتر موثر بازیکن بسکتبال از او و خونسرد مقایسه بین او و LeBron—در این زمینه—دریافت این مسیه هستند.

شاید شما مخالفم. اما یک چیز روشن است مایک خودش موافق است که مقایسه کثیف است. و کثیف در اینجا به معنی معتبر. او نمی خواهد که greenlit تولید و ستاره دار در این hagiography اگر او نبود. شما نمی سوئیچ فن در مگر اینکه شما احساس گرما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر