Illustration for article titled Tina Knowles-Lawson and Beyoncés BeyGOOD Initiative Offering Free COVID-19 Testing in Houston

عکس: بن STANSALL/AFP (گتی ایماژ)

در حالی که غیر قابل انکار دلخراش آن را هیچ جای تعجب است که سیاه و سفید و قهوه ای مردم به طور نامتناسبی تحت تاثیر اثرات مخرب این بیماری همه گیر کوروناویروس. با توجه به CDCکه از اواسط ماه آوریل حدود 33 درصد از COVID-19 مرگ و میر آفریقایی-آمریکایی به مردم است.

تبلیغات

به منظور مبارزه با گسترش این بیماری در خانه اش در ایالت تگزاس بیانسه و مادرش تینا Knowles-لاوسون teaming تا برای تشویق ساکنان هوستون برای آزمایش از طریق #IDIDMYPART موبایل تست امداد مبارزات انتخاباتی. این طرح با حمایت ملکه بیع را BeyGOOD.

با توجه به آزادی مطبوعات آزمون اجرا خواهد شد در این هفته ارائه خواهد شد “1,000 کیت های آزمایش ماسک صورت و دستکش و ویتامین های ضروری و لوازم خانگی به شهروندان هوستون.” تست رایگان اجرا خواهد شد فوق العاده تحت شرایط امن به عنوان کسانی که شرکت نمی خواهد که به ترک وسایل نقلیه خود را. 500 تست اجرا خواهد شد در هوستون 3 بخش در کالن میانه مدرسه در جمعه, مه 8 و 500 آزمون انجام خواهد شد در جنگل بروک مدرسه در شمال هوستون روز بعد. هر دو روز تست برگزار خواهد شد از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر

تبلیغات

شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد یک فروشگاه مواد غذایی کارت هدیه از BeyGOOD خریداری شده از هوستون فروشگاه زنجیره ای او-B مواد غذایی شرکت و همچنین به عنوان یک کوپن برای محبوب تگزاس رستوران Frenchy مرغ و سوختگی اصلی Bar-B-Q و یک بروشور در مورد چگونه برای ایمن ماندن و سالم در طول این استرس زا و زمان نامشخص است.

“ما همه در این با هم” Knowles-لاوسون در بیانیه ای گفت. “اما ما باید به دنبال چیزی است که اتفاق می افتد ما در سیاه و سفید و قهوه ای جوامع و چگونه آنها در حال نابود COVID-19. این مهم است که ما به ماندن هوشیار اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک و بیشتر از همه گرفتن تست شده است. اگر شما نمی توانید آزمایش و سپس شما نمی دانید که اگر شما در حال حامل ویروس. بودن بدون علامت است که چگونه شما خود را آلوده تمام افراد خانواده و کسانی که در اطراف شما بسیار مردم شما را دوست دارم. ما باید برای رفتن به این امکانات تست و پیدا کردن وضعیت ما.”

Tyler Perry متعهد شده است برای کمک به ساکنان آتلانتا برای #IDIDMYPART کمپین و او را گزارش تماس در یکی دیگر از افراد مشهور به پذیرفتن چالش برای کمک به شهر خود را.

“همه ما باید انجام بخشی از ما در صرفه جویی در زندگی و حفاظت از جوامع ما می گوید:” BeyGOOD مدیر پیچک McGregor. “آنچه خانم تینا ایجاد کرده است یک گام بزرگ در به ما نشان میدهد که ما باید سلامت ما برای اولین بار.”

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله