لندن: Vijay Mallya روز دوشنبه ثبت برنامه به دنبال ترک به درخواست تجدید نظر در حکم دادگاه عالی بریتانیا دقیقا دو هفته پس از بحرانزده مشروب بارون خود را از دست داد لندن دادگاه عالی درخواست تجدید نظر در برابر استرداد به منظور به هند به اتهام کلاهبرداری و پول شویی مرتبط با unrecovered وام به او در حال حاضر از بین رفته Kingfisher Airlines.

64 ساله و تاجر بود 14 روز به فایل این نرم افزار به دنبال اجازه به حرکت بالاتر دادگاه در حکم دادگاه از 20 مارس که رد درخواست تجدید نظر خود را برابر وست دادستانی دادگاه استرداد سفارش تایید شده توسط انگلستان دبیر خانه.

“مرخصی به درخواست ثبت شده است. ما تا 14 آوریل برای پاسخ گفت:” یک سخنگوی انگلستان تاج دادستان خدمات (CPS) که نشان دهنده مقامات هند در روند قانونی استرداد.

این ترک به درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور است که در یک نقطه از قانون عمومی اهمیت است که به گفته کارشناسان بسیار آستانه بالا است که اغلب ملاقات کرد.

“دادگاه عالی به طور موثر حکم داد که حتی اگر رویکرد رئیس دادرس اشتباه بود تصمیم او اشتباه است. بنابراین روشن است که Mallya در حال حاضر چهره یک مانع قابل توجهی در گرفتن آن را به دادگاه عالی” یادداشت توبی Cadman از بنیانگذاران گورنیکا 37 عدالت بین المللی اتاق و استرداد متخصص.

به عنوان یک گام بیشتر در اصل Mallya همچنین می توانید تقاضای خود را به دادگاه اروپایی حقوق بشر (ECHR) برای جلوگیری از استرداد خود را بر اساس است که او نمی خواهد دریافت یک محاکمه عادلانه و او را بازداشت در شرایطی که نقض ماده 3 کنوانسیون اروپایی حقوق بشر که در بریتانیا هم از امضا کنندگان است.

آستانه برای یک ECHR تجدید نظر نیز بسیار بالا بسیار محدود شانس موفقیت در Mallya مورد دلیل او را نیز نشان می دهد که استدلال خود را در آن زمینه را قبل از دادگاه های انگلستان قبلا رد کرد.

لذا اخراج از دادگاه عالی درخواست تجدید نظر در ماه گذشته مشخص شده عمده نقطه عطف برای اداره مرکزی تحقیقات (CBI) و اجرای مدیریت (ED) پرونده تاجر شده است که به قید وثیقه در انگلستان پس از دستگیری او در یک حکم استرداد در مارس 2017.

Mallya تا به حال با ابراز ناامیدی حاکم و نشان داد برای برنامه های بیشتر “راه حل های قانونی” و نیز به چالش کشیده ادعا 9,000 تومان کرور روپیه شکل از وام های پرداخت نشده به هند در بانک های دولتی به رهبری بانک دولتی هند (CBI).

“من نا امید با رسانه ها روایت که می گوید من باید در صورت آزمایشی در هند برای تقلب در 9,000 تومان کرور. لطفا توجه داشته باشید که اتهامات علیه من و دیگران به طور خاص و تنها مربوط به سه تراشه ها جای دادند از استقراض از IDBI بانک در مجموع 900 تومان کرور در سال 2009” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله