ویجیاوادا: هجوم وزیر Y S Jagan موهان ردی دستورالعمل در نمایشگاه مناقصه بیشتر ویساکاپاتنام Municipal Corporation (GVMC) دعوت کرده است مناقصه برای Rs 95-کرور آب آشامیدنی پروژه خط لوله با شرایط گفته خیاط ساخته شده به نفع یک پیمانکار خاص.

تغییرات ایجاد شده به داوطلبی گفته می شود با هدف hoodwinking قضایی بررسی شد معرفی وزیر برای اطمینان از شفافیت در قرارداد.

سوالات توسط دکن کرونیکل نشان داد که با نفوذ YSR کنگره رهبر در نظر گرفته شده عملا قدرت بیش ویساکاپاتنام و همچنین شمال ساحلی آندرا پرادش بود پشت سر تشکیل یک کارتل به گوشه مناقصه.

به عنوان در سایه توافق نامه از تمام شرکت های که نشان دادن علاقه به این پیشنهاد تنها سه نفر را واجد شرایط در ویژگی های دور و تشکر به تشکیل یک کارتل پیمانکار انتخاب شده توسط حزب حاکم, رهبر, خواهد دریافت, مناقصه رغم معکوس مناقصه فرایند به دنبال قرارداد.

دولت را در مدیریت شهری و توسعه شهری وزارت بهآنها اداری تحریم برای این پروژه در دسامبر سال گذشته است. این پروژه شامل تخمگذار آب آشامیدنی خطوط لوله در مناطق مختلف در سه بسته تومان ارزش 45 کرور تومان 32.4 کرور و Rs 39 کرور.

این GVMC اما تصمیم گرفت به ترکیب تمام بسته و به نام برای یک مناقصه هر چند وجود دارد نه هر مجاورت این مناطق کار می کنند و نه اداری راحتی.

ارزش این مناقصه در ابتدا تخمین زده می شود ارزش 116 تومان کرور. اما ثابت شد در Rs 94.41 کرور به خاطر آن آمده اند تحت قضایی موشکافی اگر هزینه شد بیش از 100 تومان کرور.

به عنوان بخشی از اصلاحات آورده به مناقصه فرآیند از طریق رفتن Ms, شماره 67, از Jagan موهان ردی دولت گفته بود که “محدودیت بند مانند ثبت نام در آندرا پرادش ممکن است آرام است. سرمایه گذاری مشترک و همچنین یک یادداشت تفاهم [بین پیمانکاران داخلی یا پیمانکاری شرکت] با ترکیب پیشنهاد ظرفیت ممکن است تشویق به اطمینان حاصل شود بزرگتر مشارکت.”

اما به عنوان در هر مناقصه سند GVMC, “پیمانکاران داخلی/پیمانکاری شرکت ثبت نام با دولت آندرا پرادش تنها واجد شرایط” به پیشنهاد و “مناقصه از سرمایه گذاری مشترک مجاز نمی باشد.”

این سند حاوی توضیحات صادر شده برای قبل از پیشنهاد نمایش داده شد GVMC خود توضیحی. یک شرکت درخواست مدنی بدن اجازه می دهد تا سرمایه گذاری مشترک به عنوان در هر رفتن Ms 67 در حالی که شرکت های دیگر آن را می خواستم به در نظر گرفتن شرکت های ثبت شده در هر نقطه از کشور برای بهتر رقابت است. اما بدن مدنی را رد کرد و هر دو درخواست.

بدن مدنی نیز گفته دستکاری سایر شرایط مناقصه.

آن را می خواستم پیمانکار به تجربه تخمگذار اندازه های مختلف از لوله های خاصی از ظهر و یا فاصله برای دیدار با ویژگی های معیارهای واجد شرایط بودن. برای تمام اجزای GVMC اصرار داشت که آژانس باید تجربه تخمگذار دقیق اندازه لوله است که گذاشته می شود در این پروژه پیشنهاد شده است. اما زمانی که آن را آمد به تخمگذار از 1500 میلی و 1000 mm قطر لوله ها در راه آهن و جاده و کانال عبور با استفاده از نصب تکنولوژی GVMC خوب بود با پیمانکار تجربه تخمگذار 800 mm قطر لوله.

این GVMC نیز انتخابی در پذیرش درخواست های ساخته شده توسط پیمانکاران به آرامش پیشنهاد شرایط. سه شرکت خواسته GVMC به حذف این بند از تجربه قبلی از بالا پیاده به تشویق بیشتر شرکت ها به شرکت. این GVMC توافق, به تمام درخواست های خود را.

هنگامی که تماس مدیریت شهری و توسعه شهری وزیر Botcha Qglaser گفت: او را به اختلاف در صورت وجود برای اطلاع از GVMC و از آنها بخواهید برای ایجاد تغییرات درآمده است.

GVMC کمیسر Srijana تصمیم به پاسخ به پرسش های دکن کرونیکل. بنابراین بیش از حد مهندس ارشد Venkateswara Rao.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de