وقتی Instagram مدل های حمله: DJ Khaled تعطیل Twerker رفته وحشی در ویدئو ویروسی


Illustration for article titled When Instagram Models Attack: DJ Khaled Shuts Down Twerker Gone Wild In Viral Video

تصویر: @TheNewCulture (توییتر)

هیچ کس می خواهد به خواب بر روی نیمکت.

آن را سرد و ناراحت کننده به عنوان جهنم و خواب به تنهایی نیست دقیقا منجر به cuddling با همسر خود است. بنابراین در تلاش خود را برای محافظت از حرمت خود را از ازدواج و در واقع خواب در بستر خود با او دوست داشتنی, همسر نیکول پهلو, هر, شب, DJ Khaled ساخته شده یک کسب و کار تصمیم گیری: او التماس و التماس برای یک سرکش twerker برای جلوگیری از جنون خود را در طول Instagram Live روز یکشنبه و او را تندرست گوشت غنیمت به خودش.

تبلیغات

اجازه دهید من رنگ تصویر.

DJ Khaled به دنیا آمد و خالد محمد خالد, یک مرد ساده. او را با 8 بعد از ظهر با چنگک جمع کردن همسایه خود را برگ و نمی تواند گرفتار شود مرده با استفاده از یک پلاستیک نی چون مادر طبیعت است که دوست خود را dammit. او یک پدر با محبت و شوهر اختصاص داده شده ساخته شده است که خود را از $65 میلیون امپراتوری از کار سخت و فداکاری بود و هرگز تا کنون انجام هر کاری شرمسار همسر خود را به مخاطره می اندازد فرزند خود را به خطر اندازد و یا ازدواج خود را.

تبلیغات

بنابراین تصور کنید که وحشت خود را زمانی که او پریدند در Instagram Live برای ارتباط با طرفداران خود و برخی از موذی نیمه برهنه temptress شروع به ریختن آب بر روی خودش در حالی که تکان دادن آنچه او را خورد و به او داد.

آیا شما دیدن ترس در چشمان مرد?

“Oh shit,” او کمربندش را بست و در وحشت است. “هیچ هیچ! که نیست!”

و شما می دانید آنچه که او انجام داد ؟ او خندید. و اقدام به پاپ که ، Aaaaaand ادامه داد: ریختن آب بر روی آن.

تبلیغات

“من عشق و همه چیز اما من و خانواده—” او پاسخ داد: در حالی که به دنبال بیش از شانه خود را پس احتمالا شنوایی خود بار یک اسلحه گرم.

خوشبختانه 44 ساله hitmaker تعطیل Instagram جلسه زنده با زندگی خود را دست نخورده اما ریشه است و در عین حال برای دریافت تایید اینکه آیا یا نه نیکول قرار داده و الاغ خود را بر روی نیمکت پس از آن. اگر او را به وضوح قربانی خود موفقیت که نه تنها سزاوار سویفت, عدالت, اما که شخصیت ناعادلانه به سوال نامیده می شود با توجه به سرکش گونه لب به لب است که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با.

تبلیغات

او یک مرد ساده dammit.

که متوقف نمی توییتر از گرفتن آن جوک و هر چند.

تبلیغات

به وضوح این یک مورد هویت اشتباه و زن در سوال فکر او تا به حال پریدند در IG زنده با حزب محافظه Lanez چون پدر Asahd هرگز.

تبلیغات

لطفا نگه داشتن خالد ازدواج در افکار و دعاهای خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de