آگرا: On Feb. 25 روز پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همسرش, Melania مطرح برای تصاویر خارج از تاج محل Sumit کاپور بازگشت به خود را در نزدیکی خانه از یک سفر به ایتالیا.

کاپور یک شریک در یک کفش تولید شرکت آزمایش مثبت یک هفته بعد برای جدید کروناویروس تبدیل شدن به اولین مورد تایید شده در آگرا و منشاء هند اولین خوشه بزرگ از ویروس.

این شهرستان از 1.6 میلیون نفر نقل مکان کرد و سریع است. آن را راه اندازی مهار مناطق به نمایش صدها نفر از هزاران نفر از ساکنان و انجام گسترده تماس با ردیابی.

در اوایل مارس شهر فکر کردم آن را به حال ویروس ضرب و شتم شامل موارد زیر 50 در حالی که عفونت های جدید منفجر شد و در دیگر شهرهای هند. نارندرا نخست وزیر دولت تمجید “آگرا مدل” به عنوان یک الگو برای کشور در جنگ مقابل COVID-19.

در حال حاضر این شهرستان و بیمارستان های آن در حال مبارزه با موج دوم از عفونت. آگرا است که یک مدل از یک نوع متفاوت نشان دادن چگونه coronavirus می توانید سر و صدا به عقب و حتی پس از استادانه درست شده مهار اقدامات است.

به عنوان بقیه از هند آماده برای پایان دادن به آن مستند به این امید که با این ویروس شده است رام اگر نه شکست آگرا یک زنگ هشدار دهنده است.

به عنوان هند هایش با بیش از 42000 عفونت کروناویروس دوم تنها به چین در آسیا و آگرا را درهم و برهم کردن با این ویروس ارائه می دهد درس برای شهرهای بزرگ در هند است.

چگونه از آن همه آغاز شد و در آگرا

آن همه شروع یک کفاش که برای بازدید از یک نمایشگاه در ایتالیا.

پس از پرواز از طریق اتریش کاپور 44 زندگی می کند که حدود 10 متر از تاج محل برای اولین بار متوجه شدند او ممکن است آلوده در مارس 1, زمانی که برادر خود را در قانون که در سفر با او پایین آمد با تب و آزمایش مثبت در دهلی نو. یک دولت رسمی به نام کاپور روز بعد و به او گفت که برای آزمایش در آگرا بیمارستان منطقه.

او مثبت بود — و به همین ترتیب بودند, پدرش, پسر, مادر و برادر. تمام شش منتقل شده بودند به بیمارستانی در دهلی نو. “برادر من و من تا به حال گلو درد و چهار دیگر نمی باید هر گونه علائم” کاپور و گفتگو کرد.

بعد کاپور حسابدار در آگرا و همسر خود را نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که دیگر ربطی موارد شروع به نشان دادن تا در اطراف شهرستان.

مهار مناطق & بلندگو

Prabhu N Singh منطقه دادرس آگرا و تیم خود را در تلاش برای ایجاد مهار مناطق به عنوان ویروس در سراسر شهرستان, اما آنها فرار به یک مشکل: چگونه به سرعت صفحه نمایش هزاران نفر از خانواده ها.

دکتر Brajendra سینگ Chandel یک نظارت افسر پزشکی با سازمان بهداشت جهانی در آگرا گفت: او از جیبش واکسیناسیون “microplans” که تا به حال شده است برای کنترل فلج اطفال توسط کسانی که با استفاده از آنها در کنار نقشه های گوگل به طرح مناطق هدف.

دقیق خانوار در سطح برنامه که کمک هند ریشه کنی فلج اطفال در سال 2014 باید به وضوح مشخص شروع, میانه و پایان دادن امتیاز برای بررسی یک منطقه Chandel توضیح داد: اجازه دادن به تیم به کار و راه خود را از طریق هر محله کارآمد است.

“هنگامی که ما zeroed پایین در منطقه ما با استفاده از فلج اطفال microplans برای اجرای,” او گفت:.

مقامات محلی شناسایی یک کانون برای هر خوشه از عفونت و درو 3-متر-گسترده مهار مناطق اطراف آنها را. آنها مورد بررسی ساکنان در این مناطق به دنبال کسانی که تا به حال تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus یا که بروز علائم ، حدود 3000 کارگران نمایش برخی 165,000 خانواده ها با توجه به دولت ارائه شده است.

در ضمن اپیدیولوژی از اتحادیه دولت هند اپیدمی سرویس اطلاعاتی وارد آگرا برای کمک به مهار, تماس, ردیابی و تجزیه و تحلیل داده ها گفت: Dr Anshul Pareek که منجر شهر coronavirus واکنش سریع تیم.

به عنوان تعدادی از موارد رشد مقامات مهر و موم کردن عفونت نقاط – به طور معمول گروه از خانه ها و یا بخش هایی از یک خیابان و محاصره محلات مجاور نگه داشتن به عنوان بسیاری از 10 ، 000 نفر. در یک اتاق کنترل استفاده می شود برای مدیریت ترافیک مقامات نظارت دوربین تغذیه از سراسر شهر به اطمینان حاصل شود که مستند به اجرا گذاشته شد. هزاران پلیس مستقر شدند به نقاط مهم و پست های بازرسی. بلندگو blared پیام گفتن ساکنان به ماندن در خانه.

که متفاوت از دیگر شهرهای هند که بسیاری از آنها موفق به جداسازی بیماران و یا پیگیری کردن مخاطبین خود اجازه می دهد که عفونت به گسترش به گفته مقامات بهداشتی. ضعیف مستندات مجاز بالقوه حامل به لغزش از طریق مهار cordons آنها اضافه شده است.

احیای موارد

آگرا جشن ظاهر می شود که شامل ویروس. در آوریل 11, Lav Agarwal یک مقام ارشد در هند, وزارت بهداشت برگزار شد تا آگره به عنوان یک مثال از اینکه چگونه هند مشغول به کار بود “به شکست این بیماری همه گیر.”

اما یک تجدید حیات شد و در حال حاضر در کار می کند. در اواخر ماه مارس در یک گردهمایی اسلامی, جق Tablighi Jamaat در دهلی نو در حال تبدیل شدن به یک منبع برای صدها نفر از عفونت های جدید در سراسر کشور. اتحادیه مقامات دولت فرستاده مقامات در آگرا یک لیست از شرکت کنندگان به مسیر پایین Prabhu سینگ گفت.

Agarwal نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر کرد.

منطقه رئیس پلیس Babloo کومار گفت: او با استفاده از تحقیقات پلیس تاکتیک ها و داده های تلفن همراه برای شناسایی Tablighi Jamaat اعضا و مخاطبین خود را. در نهایت 104 نفر از این گروه آزمایش مثبت در آگرا است.

تلاش شد با کمک این مستند در سراسر کشور در 25 مارس سال است که متوقف شده و تمام حمل و نقل عمومی تعطیل کسب و کار نگه داشته و ساکنان در خانه.

“بدون یک مستند ما نمی تواند انجام داده اند هر چیزی” سینگ گفت.

در اوایل ماه آوریل یک بیمار مرتبط Tablighi گروه نشان داد تا در یک آگرا بیمارستان و بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19, مقامات گفت. این بیماری به سرعت در حال گسترش در میان بیماران و کارکنان که در ادامه به آلوده خانواده و بستگان خود را. موارد جدید نیز ظهور در آگرا دیگر امکانات بهداشت و درمان.

بدترین ضربه بود Paras بیمارستان منبع برای حداقل 92 coronavirus موارد سینگ گفت. یک عضو هیات آلوده 14 نفر دیگر در یک اتاق دو در خانه, او گفت:. در یک مورد دیگر یک بیمار از بیمارستان آلوده 32 نفر دیگر در یک شهر در نزدیکی او اضافه شده است.

بیمارستان مهر و موم شده در مارس 6. اواخر ماه گذشته, نمودار ردیابی تماس های مثبت بیماران مربوط به این تاسیسات هنوز هم ایستاده بود کنار سینگ میز.

آگرا در حال حاضر حدود 600 coronavirus موارد و 14 مرگ و میر با توجه به مقامات محلی. همانطور که از پایان ماه آوریل وجود دارد 39 عفونت نقاط مهم و تست های انجام شده در 6,848 نمونه با برخی از افراد تست شده چند بار.

سینگ می گوید او با اعتماد به نفس این شهر را شکست ویروس تشکر در بخشی به آن تهاجمی تماس با ما-سیستم ردیابی.

“بخش خوب است که برای همه این موارد ما می دانیم که منبع,” او گفت:.

هنوز از بین بردن COVID-19 در آگره را شلوغ محلات باقی خواهد ماند دشوار است, به خصوص بدون آزمایش گروه زیادی از مردم گفت: دکتر Rajib Dasgupta, متخصص اپیدمیولوژی می آموزد که در دهلی نو را در دانشگاه جواهر لعل نهرو.

“حتی در یک مهار منطقه برای برخی از زمان قابل تصور آن را نمی خواهید به از بین رفتن بسیار به سرعت گفت:” Dasgupta.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله