ژنو: سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت: از دیدگاه توسط وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo با استناد به “مدارک” که کروناویروس جدید پدید آمده از یک چینی آزمایشگاه “نظری” نامیده می شود و به صورت یک علم مبتنی بر پرس و جو.

Pompeo گفت: در روز یکشنبه وجود دارد “مقدار قابل توجهی از شواهد وجود دارد” که این ویروس پدید آمده از یک آزمایشگاه در شهر ووهان اما اختلاف آمریکا و سازمان های اطلاعاتی’ نتیجه ای که به آن بود و نه انسان ساخته شده است.

دکتر مایک رایان که بالا اضطراری متخصص گفت: آنلاین کنفرانس مطبوعاتی از ژنو:

“ما نمی دریافت هر گونه اطلاعات خاص شواهد از دولت ایالات متحده مربوط به ادعا منشاء ویروس. بنابراین از نظر ما این باقی مانده باشد.”

به عنوان یک “مبتنی بر شواهد” سازمان ” رایان گفت که مشتاق به دریافت هر گونه اطلاعات در مورد منشاء این ویروس این بود که “فوق العاده مهم” برای آینده خود را کنترل کنید.

“بنابراین در صورتی که شواهد و داده ها در دسترس است و سپس از آن خواهد شد برای دولت ایالات متحده به تصمیم می گیرید که آیا و هنگامی که آن را می تواند به اشتراک گذاشته شود,” او گفت:.

دانشمندان توصیه میکنند که توالی ژنوم نشان می دهد این ویروس به “منشا طبیعی”.

رایان گفت: علم نیست و سیاست باید در قلب مبادلات با دانشمندان چینی در مورد این مسئله هشدار در برابر طرح ریزی یک “مهاجم تحقیق و تفحص از تخلف”است.

ویروس اعتقاد بر این است که منشأ در خفاش ها و شروع به پریدن کرد به انسان از طریق گونه های دیگر. دکتر ماریا ون Kerkhove که متخصص در ویروس ها است که چنین جهش گفت: این مهم برای تعیین این ميزبان.

به عنوان کشورهای begin کاهش مستندات اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس در بسیاری از امید شامل جدید خوشه از عفونت از طریق سیستماتیک تماس ردیابی با کمک تلفن همراه برنامه های کاربردی و فن آوری های دیگر.

اما رایان گفت: این را ندارد بیشتر سنتی “چکمه بر روی زمین” نظارت کار برکنار شده است.

“ما بسیار مشتاق به استرس است که این ابزار نمی تواند جایگزین پایه سلامت عمومی نیروی کار که در حال رفتن به نیاز به ردیابی, آزمون, ایزوله و قرنطینه” او گفت:, ستایش کره جنوبی و سنگاپور برای خود استراتژی است.

رایان گفت که استقبال بالینی اخیر داده های آزمایشی برای Gilead Sciences Inc (مطلا کردن.O) داروی ضد ویروسی remdesivir گفته بودند “سیگنال های امید” برای استفاده بالقوه در برابر COVID-19.

“ما را درگیر شدن در بحث و گفتگو با جلعاد و دولت ایالات متحده که چگونه این دارو ممکن است بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است به عنوان داده های بیشتر ظهور در اثر خود” او گفت:.

استیون سلیمان که مدیر امور حقوقی گفت: دو کشور تا به حال پیشنهاد در نظر گرفتن اجازه تایوان شرکت که ممکن است 18-19 سالانه بهداشت و درمان مجلس به عنوان ناظر.

سلیمان گفت: این که به رسمیت شناخته شده جمهوری خلق چین به عنوان “تنها نماینده مشروع از چین” در همراهی با U. N. سیاست از سال 1971 که سوال از تایوان حضور یکی برای این که 194 عضو.

چین که نمایش این جزیره به عنوان یک متمرد چینی استان و کشور می گوید: این نشان دهنده تایوان به اندازه کافی در که.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله