دهلی نو: ارتش هند روز سه شنبه گفت که 24 بیماران بستری در آن تحقیق و ارجاع (R&R) بیمارستان سرطان بخش در دهلی نو باید آزمایش مثبت برای COVID-19. این شامل خدمت و بازنشسته و پرسنل و همچنین به عنوان وابسته. تمام این بیماران در حال حاضر منتقل شده به بیمارستان پایه در دهلی نو اردوگاه است.

در حال حاضر (به استثنای روز موارد جدید), 60 خدمت پرسنل از سه خدمات بستری در بیمارستان های مختلف در رابطه با کوروناویروس. برخی از 28 پرسنل نیروهای مسلح که COVID-19 مثبت بودند مرخص پس از دوره نقاهت بعد از بیماری.

در همین حال هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) گفت: تا کنون 45 نفر از پرسنل خود را مورد آزمایش قرار داده اند Covid-19 مثبت است. برخی از 43 پرسنل مثبت هستند از Tigri دهلی نو بر اساس واحد آن مستقر است برای امنیت داخلی وظایف. دو در این میان بستری Safdarjung بیمارستان در حالی که 41 پذیرفته به CAPF ارجاع بیمارستان گریتر نیدا. برخی از 76 نفر از کارکنان این واحد شده اند در قرنطینه ITBP Chhawla تسهیلات, New Delhi. آن را گفت که دو پرسنل بودند زودتر تست مثبت بودند مستقر با یک ITBP شرکت بود که در دهلی نو برای نظم و قانون وظایف با پلیس دهلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net