61 مورد از COVID-19 فرمان اجرایی نقض شارژ

بی خانمان زن که گفته می شود یک ماشین به سرقت برده و فرار به آیووا و یک مرد که نمی استفاده از یک سیگنال به نوبه خود در میان مردم به تازگی به اتهام نقض رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را COVID-19 دستور اجرایی.

در مجموع 61 مورد متهم شده اند بین ماه های مارس و صبح روز سه شنبه یک زن و مرد متهم شد دو بار در Wabasha شهرستان دادگاه منطقه.

هفده نفر بودند آشکار شنبه 16 از آنها واصل از آوریل 28. (یک مورد بوده است واصل مارس 13 در شهرستان Hennepin.)

یازده از اتهامات جدید — و یا نزدیک به 65% — اضافه شد بر روی دیگر جنایی تعداد که شامل بی پروا رانندگی مستی رانندگی وسیله و سرقت است.

حقوق قانونی مرکز و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) در مینه سوتا را به طور گسترده مورد انتقاد ضمیمه این COVID-19 نقض بر روی اتهامات دیگر گفته مقامات باید تمرکز اصلی جرم.

ACLU, Walz و Minnesota Department of Public Safety اند توصیه می شود آموزش و پرورش قبل از اجرای.

Walz سفارشات نیاز مردم به ماندن در خانه به جز محدود دلایل مانند خرید مواد غذایی و یا رانندگی برای لذت بردن و منع رستوران ها و کافه ها از برگزاری ناهار خوردن در خدمات.

Walz اقامت-در-خانه سفارش به اثر رفت مارس 27 و منقضی مارس 18. نقض سفارش خود را یک تخطی از قانون مجازات تا 90 روز در زندان و حداکثر جریمه نقدی از $1,000.

جدید موارد هستند:

• یک نورث سنت پل افسر پلیس ذکر شده یک زن و مرد برای رفتن به خانه دوست.

• همان افسر همچنین ذکر یک اوکدیل مرد که با استفاده از یک سیگنال به نوبه خود. او همچنین با اشاره به رانندگی پس از لغو بدون بیمه و مخدوش و یا تغییر ثبت نام. خود زن و مرد مسافر نیز اشاره کرد بعد از گفتن این افسر رفتن آنها به یک کارواش.

• یک ماوندز ویو مرد نوشته شده توسط رمزی شهرستان کلانتر دفتر. او متوقف شد بعد از رانندگی با یک آدرس جایی که او قبلا به نام “چند بار” استناد گفت. او همچنین با اشاره به حمل نمی اثبات بیمه.

• نورث سنت پل پلیس اشاره کرد جدید برایتون مرد همراه با سرقت است. او گفته سرقت مشروب از هدف است.

• یک گفته مست Wayzata زن متهم شد و پس از او تبدیل به ترافیک می دوزند در جاده شهرستان 19. این زن که با پوشیدن یک ماسک صورت گفته معاون او بود و او را در معرض COVID-19. او همچنین به اتهام دو فقره درجه دوم رانندگی در حالی که مست و یک تعداد از نقض محدودیت های اعمال شده بر روی گواهینامه تمام ناخالص جنحه.

• نقض شد در میان چندین اتهام های وضع شده علیه یک بی خانمان زن که گفته می شود یک ماشین به سرقت برده و به رهبری یک معاون و گشت دولت در پیگیری رسیدن به سرعت بیش از 110 کیلومتر در ساعت. این زن به سرقت خودرو از Worthington, قابل توجه صاحب با خودرو او به عنوان فرار اتهامات گفت. صاحب جان سالم به در برد اما تا به حال پشت و درد لگن.

او فرار به Iowa. پس از بازگشت به مینه سوتا, او طفره رفت معاون تلاش برای متوقف کردن او با استفاده از یک گودال مانور سوار به یک خندق را شخم تازه کاشته cornfield و نورد خودرو.

این کاری بود که uninjured بود همچنین متهم به دو جنایت — سرقت و فرار از پلیس — ناخالص تخطی از قانون جنایی فضایی عملیات و دو نفر دیگر جنحه — رانندگی بی دقت و سرعت.

• بروکلین پارک بود اشاره کرد همراه با سرقت است.

• بروکلین پارک پلیس ذکر یک مینیاپولیس زن همراه با رانندگی بی پروا و رانندگی بدون مجوز.

• یک Wabasha زن ذکر شده بود دو بار در همان روز توسط اداره پلیس محلی.

• یک Verndale مرد متهم شد در کنار سوم-مدرک رانندگی در حالی که مست سرعت و دو فقره در اختیار داشتن مواد مخدر. معاون متوقف شد و او برای بالا بردن سرعت و به او گفته و اعتراف به داشتن استفاده متامفتامین Adderall و ماری جوانا و داشتن فقط حمایت یک فروشگاه دود.

• Worthington پلیس در پاسخ به هفت تماس های بین Dec. 2019 و ممکن است 3 شامل یک مرد محلی گفته می شود هدف قرار دادن دوست دختر سابق خود را و یا نقض حکم دادگاه برای دور ماندن از او. او متهم بود با COVID-19 تخلف و تعقیب و آزار و نقض خشونت خانگی بدون تماس منظور فرار از پلیس مانع این روند قانونی و تجاوز به حریم دیگران.

• A long branch مرد متهم شد پس از گزارش نقض استفاده داخلی بدون تماس سفارش و آزار و اذیت سفارش محدود.

او گفته فرار کرد پلیس در بیش از 130 مایل در ساعت. او همچنین به اتهام فرار از پلیس, بی پروا, رانندگی, رانندگی با توجه به مراقبت و باز داشتن بطری در یک ماشین.

• یک فرگس فالز مرد متهم شد بعد از پلیس او را به سقوط خود را در پارک در حال اجرا اتومبیل با راننده و درب سمت باز است.

او همچنین با متهم درجه دوم رانندگی در حالی که مست.

 

توییتر: @ChaoStrib

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر