پس از گرافیک تصویری سیاه و هل دهنده را به قتل می رود ویروسی گرجستان دادستان توصیه می کند مورد قبل از هیئت منصفه


Illustration for article titled After Graphic Video of Black Joggers Killing Goes Viral, Georgia Prosecutor Recommends Case Go Before Grand Jury

تصویر: توییتر

روز سه شنبه یک عکس نوشته شده بود نشان آنلاین تیراندازی مرگبار 25 ساله Ahmaud Arbery یک غیر مسلح سیاه مرد بود که کشته شدن در ماه فوریه توسط دو مرد سفید را به عنوان او رفت و برای تنه زدن در جنوب گرجستان حومه. به عنوان تصویری از کشتار و عذابش گسترده آنلاین گرجستان دادستان توصیه می شود در مورد رفتن به یک هیئت منصفه برای تصمیم گیری که آیا به اتهامات جنایی.

تبلیغات

در یک بیانیه مشترک در Facebook صبح روز سه شنبه منطقه وکیل تام Durden نمایندگی اطلس قضایی مدار گفت که پس از “دقت” بررسی مدارک “من بر این عقیده هستم که این مورد باید ارائه شده به هیئت منصفه از Glynn شهرستان برای بررسی اتهامات جنایی.”

تلفن همراه ویدئو نوشته شده آنلاین توسط گرجستان ایستگاه رادیویی WGIG بعد از ظهر سه شنبه به نظر می رسد گرفته شده از یک فرد رانندگی پشت Arbery به عنوان او را از طریق Satilla سواحل محله فقط در خارج از Ga., در فوریه. 23.

تبلیغات

Arbery پوشیدن یک تی شرت سفید دیده می شود در حال اجرا کردن یک طرف آفتابی دو خط جاده که او می آید بر یک کامیون وانت پارک شده در وسط خیابان. روی درب سمت راننده است تراویس McMichael برگزاری یک تفنگ ساچمهای و در بستر کامیون است و پدر او گرگ McMichael که او نیز مسلح با یک تپانچه.

Arbery اجرا می شود در سمت مسافر از کامیون قبل از آمدن در سراسر این خودرو فقط به عنوان یک شات می رود. تراویس McMichael و Arbery مبارزه بر تراویس تفنگ ساچمهای به عنوان گرگ دیده می شود نقشه خود را تپانچه. به عنوان آنها مبارزه بر تفنگ تراویس و Arbery لحظه ای تغییر جهت دادن-دوربین; تفنگ ساچمهای آتش سوزی دوباره قبل از آنها دوباره بر روی دوربین. Arbery همچنان در تلاش برای مبارزه با تراویس قبل از اینکه یک سوم شات از کار اخراج شده است و پس از آن Arbery تساوی پشت و تلاش برای اجرا کردن.

او لرزان و فرو می ریزد و در وسط خیابان, خونریزی در روز روشن. پلیس می گویند او بر روی صحنه است.

تبلیغات

WGIG می گوید: تلفن همراه فیلم بود که با توجه به آنها توسط یک منبع ناشناس.

“ما بحث که آیا برای قرار دادن آن را” ایستگاه نوشت و در آن سایت “اما مشخص شد آن را در بهترین منافع عمومی است.”

تبلیغات

“این است که قتل” Arbery وکیل خانواده لی مریت گفت. “مجموعه ای از حوادث دستگیر شده در این ویدیو تایید آنچه که همه شواهد نشان داد قبل از انتشار آن است.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری بود که در میان هزاران نفر که در پاسخ به سه شنبه.

تبلیغات

“ویدیو روشن است: Ahmaud Arbery کشته شد در خون سرد” او هنوز توییتی. “قلب من می رود به خانواده اش که شایسته عدالت و استحقاق آن را در حال حاضر. این زمان برای یک, سریع, کامل و شفاف رسیدگی به قتل او.”

تبلیغات

“تصویری از #AhmaudArbery sickens من را به هسته” توییتی کالیفرنیا سناتور کامالا هریس. “ورزش در حالی که سیاه و سفید نباید یک حکم اعدام است.”

فرماندار برایان کمپ نیز در پاسخ به این ویدئو نوشتن که “گرجی شایسته پاسخ.”

تبلیغات

Arbery را واندا جونز گفت: CBS اخبار تصویری “ثابت می کند که پسر من بود و نه ارتکاب جرم. او را به صورت روزانه خود را آرام و او مانند یک حیوان شکار و کشته شدند.”

قبل از این ویدئو منتشر شد در این مورد تا به حال به نظر می رسد در یک وقفه برای ماه می باشد.

تبلیغات

این McMichaels ادعا می کنند آنها مشکوک Arbery شد یک سارق و تعقیب او تلاش برای انجام یک شهروند را بازداشت.

با توجه به گزارش پلیس این McMichaels گفت: آنها خال خال Arbery و فکر او شبیه مشکوک در یک سری نمیتوانیم در این محله با توجه به بی بی سی. آنها مسلح خود را کردم و به یک کامیون وانت به تعقیب. گرگ McMichael گفت: هنگامی که آنها به Arbery, آنها به او گفت که برای جلوگیری از به طوری که آنها می تواند به او صحبت کنید و پس از آن Arbery “خشونت” حمله پسر خود را در رویارویی و تلاش برای نگاهی به تراویس’ تفنگ ساچمهای هنگامی که تراویس او را به ضرب گلوله دو بار.

تبلیغات

در برخی از نقطه قبل یا در طی تعقیب خود را از Arbery گرگ McMichael به نام 911, با توجه به اعزام سوابق.

از اخبار 4 جکسون:

گرگ McMichael: “من در اینجا در Satilla سواحل و وجود یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا پایین خیابان.”

911 dispatcher: “من فقط نیاز به دانستن آنچه که او انجام شد اشتباه بود و او فقط در محل و قرار نیست باشد؟”

گرگ McMichael: “و او گرفتار شده است در دوربین یک دسته قبل از اینکه در شب. جاری است چیزی که در اینجا.”

تبلیغات

گرگ McMichael گفت: او بازیگری تحت دامنه شهروند را بازداشت و او شات Arbery در دفاع از خود.

به عنوان های متعدد رسانه ها گزارش کرده اند, دادستان منطقه Durden سوم دادستان رسیدگی به این پرونده است. قبلی دادستان recused خود را از تحقیقات خود را به دلیل حرفه ای اتصالات به گرگ McMichael که به تازگی بازنشسته پس از کار به عنوان یک محقق برای Brunswick دفتر دادستان منطقه.

تبلیغات

سالمند McMichael نیز مشغول به کار به عنوان یک افسر در Glynn اداره پلیس شهرستان به مدت هفت سال.

با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط نیویورک تایمز یکی از قبلی دادستان George E. Barnhill, نمایندگی ویکراس منطقه قضایی گفت: پلیس وجود دارد ناکافی علت احتمالی برای دستگیری مردان تعقیب Arbery. او استدلال کرد که گرگ McMichael بود که Arbery را تعقیب “عمل از نظر قانونی تحت دولت شهروند بازداشت و دفاع از قوانین” تایمز می نویسد.

تبلیغات

این مورد منعکس از Glynn شهرستان به Ware County, در نهایت فرود با هینسویلل وکلای منطقه. پس از تیراندازی در اواخر ماه فوریه هیچ کس متهم شده است با جرم در Arbery مرگ است.

آن را هنوز هم ممکن است برخی از زمان قبل از آن اتفاق می افتد. اگر چه Durden توصیه کرده است مورد قبل از هیئت منصفه به دلیل coronavirus گرجستان دیوان عالی کشور را ممنوع کرده است همانند داوران از برگزاری از طریق ژوئن 12.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر