زمانی که دولت فدرال توزیع 10 میلیارد دلار در پول محرک به فرودگاه از نظر مالی hobbled توسط coronavirus همه گیر برخی از 18 میلیون دلار بود و در کنار مجموعه ای از دریاچه های برینرد منطقه ای فرودگاه.

که به اندازه کافی برای نگه داشتن مینه سوتا مرکزی فرودگاه — با 22,000 مسافر boardings یک سال — عامل برای 18 سال آینده و فراتر از انتظار اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 شیوع.

برینرد فرودگاه اعطای طریق فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون دوم شد و در دولت تنها به مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی دریافت کرده است که 125 میلیون دلار.

“من شگفت زده شد به کل جامعه بود” گفت: Steve Wright, مدیر برینرد دریاچه های منطقه ای فرودگاه.

راه کمک های مالی فدرال محاسبه شد اتحاد چپ برخی از مقامات فرودگاه در سراسر کشور کمی befuddled.

به عنوان گزارش های منتشر شده طی ماه گذشته سوال سخاوتمندانه فراهم شده به برخی از فرودگاه ها و بودجه شد و پس از آن دربسته در محیط توسط اداره هوانوردی فدرال (FAA) برای پوشش چهار سال از هزینه های عملیاتی. فراتر از آن فرودگاه می توانید درخواست برای بقیه گرانت.

به طوری که برگ برینرد فرودگاه با 4 میلیون دلار در مراقبت قانون بودجه, با این نکته که مقامات ممکن است برای درخواست باقی مانده 14 میلیون دلار طی چهار سال آینده برای ارزش پروژه است.

رایت می گوید: او سپاسگزار برای کمک های مالی به ویژه از ترافیک مسافر در برینرد پایین است 95 درصد از این بیماری همه گیر رسید.

اما راه پول محرک بود پراکنده به بیش از 3 ، 000 فرودگاه در سراسر کشور باعث شده است تا برخی از اشاره به انتقاد نسبت به کنگره و FAA.

“آن را زشت و ناپسند چگونه دولت موفق به آمده تا با یک راه مناسب برای توزیع پول” گفت: Rep. استیو کوهن یک تنسی از حزب دموکرات که منطقه شامل ممفیس فرودگاه بین المللی, یک محموله بزرگ hub به صورت محلی بر اساس فدرال اکسپرس.

کوهن شوکه شده بود وقتی که او کشف کرد که ممفیس فرودگاه که در خدمت برخی از 4.6 میلیون مسافر در سال با دریافت حدود 1 میلیون کمتر از 26 میلیون دلار با توجه به مراتب کوچکتر McGhee تایسون فرودگاه در ناکسویل.

کوهن یکی از اعضای ارشد خانه حمل و نقل و زیرساخت های فرعی را در حمل و نقل هوایی اخراج کردن یک نامه به رئیس FAA تماس با آژانس برای رفع “شدید بودجه نقص.”

کوهن اشاره نمی برینرد فرودگاه در خود داند. اما او توجه داشته باشید که شیاطین دریاچه در منطقه فرودگاه در داکوتای شمالی کردم حدود 17 میلیون دلار به اندازه کافی برای حفظ آن زمان عملیات برای 50 سال است که ماسون سیتی فرودگاه شهری در ایالت آیووا که در ابتدا داده شد $17.5 میلیون نفر می تواند در آن ثروت باد آورده برای 29 سال است.

شیاطین دریاچه تا به حال 6,628 مسافران در سال 2018 در حالی که 8,278 مسافر boardings ثبت شد در ماسون سیتی همان سال با توجه به FAA داده است.

پس از یادگیری مقدار اولیه اعطای شهرستان ماسون مدیر فرودگاه دیوید سیمز گفت: “آن زمان برخی از زمان برای پردازش و اعتبار اطلاعات; البته از آن نمی رود.”

با FAA اخیر نیشگون گرفتن و کشیدن میسون شهر فرودگاه 2.4 میلیون دلار برای پوشش هزینه های عملیاتی در طول چهار سال آینده.

سیمز گفت: برخی از سوء تفاهم در مورد محرک بودجه: “این فقط یک چک سفید.”

کمک های مالی در نظر گرفته شده برای حمایت از فرودگاه’ ادامه عملیات و جایگزین درآمد از دست رفته به بی مهابا در کاهش ترافیک مسافری و دیگر فرودگاه های کسب و کار با توجه به COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی. بودجه ممکن است مورد استفاده برای فرودگاه پروژه های سرمایه ای هزینه های عملیاتی از قبیل حقوق و دستمزد و آب و برق و پرداخت بدهی.

در توزیع کمک های مالی به فرودگاه های سراسر کشور FAA در بیانیه ای گفت که آن مستقر “چند فرمول” که مجاز محرک بودجه به “اختصاص داده و در میان بیشترین تعداد واجد شرایط فرودگاه امکان پذیر است.” فرمول زمان به حساب فرودگاه بدهی بدون محدودیت ذخایر و مسافر boardings.

اورگان-مشاور بر اساس علامت Sixel گفت: حدود 60 کوچکتر فرودگاه های سراسر کشور با بدهی و پول نقد در دست — از جمله برینرد — بهره مند از یک نقص در FAA بودجه فرمول. به عنوان یک نتیجه FAA است “چنگ زدن به” برخی $233 میلیون آن بود در اصل تعیین شده برای این فرودگاه گفت.

در حالی که FAA را تایید نمی کند که مقدار آن گفت: “ناهنجاری ممکن است رخ دهد” زمانی که “استفاده از هر گونه مجموعه داده های بزرگ و فرمول.”

تشکر. کوهن به نام روش “مضحک است.

“این نشان دهنده ضعیف در کنگره و این نشان دهنده ضعیف در دولت” کوهن گفت. “این فرودگاه’ گسل,” او اضافه شده است. “بودجه فرمول کاملا ناقص است.”

رایت گفت: ممکن است پروژه های در برینرد فرودگاه است که می تواند به تقویت جایگاه خود را به عنوان یک موتور اقتصادی برای مینه سوتا مرکزی. همانطور که برای تدابیر فدرال امور مالی او گفت: “گاهی اوقات آن را برای شما کار می کند, گاهی اوقات آن را نمی کند.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله