Illustration for article titled Americans Overwhelmingly Oppose Reopening Most Non-Essential Businesses, According to Poll

عکس: توبیاس شوارتس (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

رئیس جمهور تهمت و دیگر محافظه کاران قطعا دوست دارم هل دادن روایت است که بازگشایی امریکا چیزی است که مردم آمریکا می خواهند اما یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد که روایت است که به دور از راستگو. این نظرسنجی نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها در مخالفت با بازگشایی غیر ضروری کسب و کار و ناراحت کننده خواهد بود تشویق کسانی که کسب و کار بدون در نظر گرفتن دولت فعلی محدودیت.

تبلیغات

واشنگتن پست گزارش که نظرسنجی انجام شده توسط دانشگاه مریلند نشان می دهد که مردم تا حد زیادی در مخالفت با بازگشایی کسب و کار مانند رستوران ها و سالن های ورزشی و سالن های سینما. محققان برای واشنگتن پست-نظرسنجی دانشگاه مریلند رسیده به “تصادفی نمونه ملی” از 1,005 بزرگسالان در سراسر خطوط حزب و آنها را پرسید که چگونه آنها احساس می کنید در مورد بازگشایی زیر کسب و کار: فروشگاه اسلحه ناهار خوردن در رستوران ها, ناخن سالن آرایشگاه و سالن مو فروشگاه های خرده فروشی ورزشگاه گلف و سینما. با توجه به بررسی یافته های فروشگاه های مواد غذایی تقریبا تنها استقرار اکثر مردم احساس راحت سایه—که قابل درک است با توجه به مردم نیاز به خوردن وعده های غذایی خانه پخته حمام با صابون و پاک کردن خود را به طور منظم.

ورزشگاه و رستوران ها و سالن های سینما در میان کسب و کار مردم بسیاری در مخالفت با بازگشایی و احساس حداقل راحت سایه در طول بیماری همه گیر.

تبلیغات

از پست:

مهم ترین مخالفان به بازگشایی سینما با 82 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها نباید اجازه برای باز کردن در دولت خود را. نیز وجود دارد گسترده ای در مخالفت با بازگشایی ورزشگاه (78 درصد مخالف) شام خوردن در رستوران ها و ناخن سالن (هر دو با 74 درصد مخالف).

فروشگاه اسلحه بعدی با 70 درصد گفت: آنها نباید بازگشایی شد و پس از آرایشگاه و سالن مو (69 درصد مخالف) و مغازه های خرده فروشی مانند فروشگاه های لباس (66 درصد مخالف) و گلف (59 درصد مخالف).

گذشته از ارزیابی افراد سطح راحتی با این کسب و کار بازگشایی این نظرسنجی همچنین خواسته شهروندان که آیا آنها هنوز هم نگران آلوده بودن coronavirus—که 63 درصد پاسخ دادند که آنها هستند و آنچه آنها فکر می کردند در مورد شغل خود انتخاب مسئولان و مقامات بهداشت و درمان در حال انجام در پاسخ به این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه 44 درصد مثبت و 56 درصد منفی در خط با جایی که او دو هفته پیش و فقط کمی بدتر از یک هفته پیش. فرمانداران کسب علائم مثبت از 75 درصد از آمریکایی ها در مورد همان یک هفته پیش. حزبی تفاوت باقی می ماند قابل ملاحظه با نزدیک به 8 در 10 جمهوریخواهان اما فقط در مورد 2 در 10 دموکرات امتیاز مغلوب ساختن پیشی جستن مثبت. در مقابل فرمانداران کسب مثبت اکثریت در سراسر احزاب است.

آمریکایی ها نیز به شدت تایید از راه فدرال بهداشت عمومی دانشمندان از جمله Anthony S. Fauci, باید در برخورد با این چالش ها از coronavirus. Fauci را امتیاز مثبت می ایستد در 74 درصد است. و او را در گسترده هر دو حزب درخواست برنده مثبت از علائم بیش از دو سوم از جمهوری خواهان و مستقل و نزدیک به 9 در 10 دموکرات. بهداشت عمومی دانشمندان در دولت فدرال به طور کلی رتبه 71 درصد مثبت است.

تبلیغات

بنابراین اساسا این نظرسنجی می گوید آمریکایی ها ain’t آماده و یافته های آن نشان می دهد که گروه های محافظه کار و سیاستمداران باید برای جلوگیری از تظاهر که خود را “بازگشایی امریکا” کمپین بدون شک می افتد در خط با اراده مردم است. در پایان آنچه را که مردم می خواهند به در سلامت خوب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله