Illustration for article titled Barack and Michelle Obama to Give Commencement Addresses During YouTubes Graduation Ceremony

عکس: اسکات اولسون (گتی ایماژ)

باراک و میشل اوباما در حال تنظیم را جداگانه شروع آدرس در یوتیوب پخش زنده مراسم فارغ التحصیلی است که در زنجان برگزار شد در ژوئن 6 بر روی پلت فرم های ویدئویی را اصل کانال و خود را یاد بگیرند@صفحه اصلی سایت.

تبلیغات

هر تنوعسابق برای اولین بار زن و شوهر را در “عزیز کلاس 2020” بلوک های برنامه نویسی است که ویژگی های “جشنواره سبک صف” با “مذاکرات در سنتی فارغ التحصیلی-بعد تم مخلوط با اجرای موسیقی.” سخنرانی و اجرای برنامه از وزیر خارجه سابق Condoleezza Rice, فعال, Malala Yousafzai, Kelly Rowland, Kerry Washington, Alicia Keys, Zendaya, Chloe x هلی یوتیوب زیبایی گورو جکی Aina, لیدی گاگا, K-Pop گروه BTS و بسیاری دیگر برگزار خواهد شد در این جریان و در طول این رویداد پارتی بعد از کنسرت.

تبلیغات

رئیس جمهور اوباما را تایید کرد این خبر در Instagram اشاره کرد و او را نیز مصرف می شود در دو فارغ التحصیلی تمرینات علاوه بر یوتیوب رویداد: “من راه رفتن: HBCU Edition“و به عنوان سخنران با هم فارغ التحصیل دبیرستان شروع مراسم. هر دوی این رویدادها را در مارس 16.

“من همیشه دوست داشتم پیوستن به commencements. اوج سال از کار سخت و فداکاری” اوباما نوشت: در عنوان ، معشوق سابق رئیس جمهور تا به حال شده است به طور گسترده ای التماس به این سال های مجازی شروع آدرس. “حتی اگر ما نمی توانیم با هم در فرد این سال, میشل و من هیجان زده به جشن در سراسر کشور کلاس 2020 و تشخیص این نقطه عطف با شما و عزیزان خود را,” او اضافه شده است.

تبلیغات

میشل تکرار احساسات با پست های رسانه های اجتماعی از خود نوشتن “من می دانم که هیچ یک از شما تصور شما خواهد بود اختتامیه این فصل از زندگی خود را از طریق یک کامپیوتر و یا صفحه نمایش تلفن. اما من هنوز هم می خواهید را به مطمئن شوید که شما هنوز هم جشن شما سزاوار.”

علاوه بر آن به سخنرانی خانم اوباما رسیدن به بالاتر ابتکار میزبان یک ساعت از سرگرمی به پا زدن کردن جشن. رسیدن به بالاتر و با هدف الهام بخشیدن به کمتر متحده دانش آموزان به تکمیل تحصیلات خود گذشته دبیرستان چه از طریق یک “حرفه ای برنامه آموزشی کالج چهار سال کالج و یا دانشگاه و یا در ارتش” در یک مصاحبه مطبوعاتی ارائه شده توسط یوتیوب در مورد این رویداد.

تبلیغات

“فارغ التحصیلی یک سنت است که دانش آموزان و خانواده های منتظر و با وضعیت فعلی جهان یوتیوب است که وام برخی از الهام بخش در شکل مجازی شروع” گفت: جهانی سر از محتوای اصلی برای یوتیوب, Susanne دانیلز. “ما امیدواریم که با گرد هم آوردن قابل توجه نفوذ سخنرانان همراه با اجرای برنامه از برخی از هنرمندان مورد علاقه خود را ارائه خواهد شد تشویق برای دانش آموزانی که خیلی سخت کار کرده اند تا به اینجا برسم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de