Beast Mode ؟ Marshawn Lynch در مذاکرات به بازگشت به سیاتل Seahawks


Illustration for article titled Beast Mode Back? Marshawn Lynch In Talks to Return to the Seattle Seahawks

عکس: جیمی همراهی کردن (گتی ایماژ)

در حالی که نخبگان و استعدادهای مانند Jadeveon Clowney و Cam Newton خود را صرف قرنطینه بدونم که اگر آنها را در یک NFL فهرست آمده اردوگاه آموزشی, قهرمان سوپر باول Marshawn Lynch ظاهرا برنامه های دیگر.

تبلیغات

ESPN گزارش می دهد که 34 ساله در حال اجرا است که در مذاکرات به بازگشت به سیاتل Seahawks خود را برای فصل آینده—احتمالا به طوری که او نمی خواهد دریافت جریمه نقدی محکوم شد.

“به خوبی آن را تقریبا در که “انتظار غیر منتظره'” لینچ ESPN گفت: لنگر اسکات Van Pelt در Sportscenter. “اما فقط تا آنجا که در حال حاضر چیزی که من نمی دانم است, Imma نگه داشتن آن جامد است. من عامل [داگ Hendrickson] بوده است در گفتگو با سیاتل, بنابراین من می خواهم گفت, خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. اگر آن کار می کند و من بازگشت وجود دارد آن است که آنچه در آن است. و اگر نه گه من lookin’ خوب است. بنابراین من نیست واقعا trippin’ بیش از حد.”

تبلیغات

با خود backfield تخلیه صدمات Seahawks صحبت لینچ از بازنشستگی در فصل گذشته قبل از نهایی خود را به طور منظم فصل بازی در برابر 49ers. او پس از بازی دو بازی در پلی آف و کمک در مجموع 30 حمل 67 متری و چهار touchdowns پس از تمدید 14 ماه اخراج. در حالی که او دیگر نمی تواند اعتماد به رسیدگی قابل توجه حجم کار او هنوز هم یک تهدید در منطقه پایان که باقی می ماند به طور کامل قادر به شرم آور دفاعی linemen.

با استارت کریس کارسون و سابق در دور اول انتخاب Rashaad پنی آینده از پایان فصل صدمات Seahawks انتظار می رود به حرکت شبیه چمچه زنی دیگر در حال اجرا پس از ربودن تا DeeJay دالاس در پیش نویس و امضای یک جفت undrafted rookies: آنتونی جونز و پاتریک یابند.

باید Beast Mode را از بازگشت او به جمع آوری یک پایه حقوق و دستمزد حداقل $1.05 میلیون در آنچه که به احتمال زیاد آخر فصل در لیگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر