بنگلور در superspreader هشدار پس از تحویل پسر تست مثبت

Category: کیمیا | No comments

بنگلور: Karnataka را در بخش بهداشت و درمان ادعا می کند که coronavirus اوضاع در کشور تحت کنترل است اما هر روز دیگر بثورات جلدی تازه موارد مثبت belies اعتماد به نفس خود را.

روز چهارشنبه آن را تحویل پسر از بنگلور است که آنها را به وحشت. مقامات در وزارت بهداشت نگران او می تواند تبدیل به یک superspreader چرا که او ماهیت کار او قرار می دهد در تماس با تعداد زیادی از مردم در سراسر شهر.

روز شنبه, Karnataka تا به حال به رقابت با 19 تازه موارد coronavirus. تنها دو نفر از آنها از بنگالور اما یکی از آنها 25 سال تحویل پسر از Mangammanapalya. دیگر مادر خود را.

خود منبع عفونت است که پدرش یک کارگر که تا به حال سابقه influenza-like illness (ILI) بود و در تماس با یک Covid-19 مثبت دوستان از Hongasandra خوشه.

به عنوان به زودی به عنوان مرد سالمند آزمایش مثبت در روز سه شنبه مقامات بهداشتی نمونه های جمع آوری شده از خانواده خود را. نتایج نشان داد که او تا به حال آلوده همسر و پسرش. دختر مثبت بود.

در حال حاضر مقامات بهداشتی باید شروع به آماده سازی یک لیست از مکان های بازدید شده توسط پسر تحویل و مردم به که درب او تحویل مواد غذایی است. ترساندن در وزارت بهداشت به گونه ای است که آنها به فکر صدور اعلان عمومی با جزئیات تحویل پسر بچه و درخواست اصلی خود را اطلاعات تماس به اطلاع مقامات بهداشتی و تحت خود شده است.

مورد دیگری که باعث نگرانی در کارناتاکا است که از یک زن باردار از بادامی که تست مثبت در روز یکشنبه. او به تنهایی آلوده 12 نفر از بگلکت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>