بنگلور: این شهر چیز ساییده اعصاب کاسته کمی امروز با رمز و راز از Covid مثبت باردار حل شد. برای نزدیک به 24 ساعت این شهر مقامات بهداشتی بوده است racking مغز خود را چگونه یک زن که به هیچ وجه سفر تاریخچه و مطلقا هیچ coronavirus تماس با آزمایش شده بود Covid مثبت است.

این نشانه آن است که جامعه انتقال آغاز شده بود در بنگلور? خوب معلوم شد یک هشدار اشتباه خوشبختانه.

زنان تا به حال آزمایش مثبت به دلیل خصوصی آزمایشگاه های تشخیصی به حال botched آزمون.

باردار رفت و به یک بیمارستان خصوصی برای یک معاینه معمول و بیمارستان به طور معمول در زمان یک سواب گلو درد و ارسال آن به یک آزمایشگاه خصوصی برای COVID-19 تست.

نتیجه آمد و مثبت است.

گیج نتیجه مثبت مقامات بهداشت با عجله به تست تمام اعضای خانواده او و همچنین جمع آوری یک نمونه از خود و ارسال آن به دولت آزمایشگاهی.

این بار نتیجه منفی بود. آن دو بررسی و مشخص شد که او تا به حال هیچ COVID-19.

که نه تنها snafu که به سلامت کارکنان در tenterhooks در دو روز گذشته. دو مدخل ساخته شده در Jayanagar بیمارستان عمومی ایجاد سردرگمی زیادی نیز هست.

یک پلیس از Beguru ایستگاه پلیس خواسته شده بود برای آزمایش در بیمارستان و اعلام شد مثبت است. زمانی که مقامات به نام با شماره داده شده در شکل آن رفت و به یک فرد متفاوت است. در تأیید آن نازل شد که پرسنل بیمارستان پر بود همان نام و آدرس در دو شکل اما متفاوت با شماره تلفن.

در حال حاضر کسی که واقعا COVID-19 مثبت بوده است معطوف به تعیین بیمارستان.

در همین حال روز چهارشنبه و ترس گریبانگیر Yeshwanthpur که تا کنون شده است COVID-19 رایگان. یک زن اعتراف کرد به خانه سالمندان آزمایش مثبت برای coronavirus.

زن بستری شد به خانه سالمندان سه روز پیش به صورت مشکوک chikangunya. چهارشنبه شب او COVID-19 نتایج آزمون برگشتم مثبت است.

مقامات بهداشت بلافاصله تغییر تمام بیماران به بیمارستان دیگری برای قرنطینه و sanitised خانه سالمندان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله