حیدرآباد: تصاویری از دهلی مدارس به اشتراک گذاری تصاویر از دختران زیر سن قانونی با مکالمات اعم از ‘جوک’ در مورد بخش خصوصی خود را برای برنامه ریزی یک باند تجاوز به عنف ویروسی رفت و پس از برخی از دختران خواست آنها را بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی در روز یکشنبه.

پس از افشا و خشم عمومی بر اعتراض محتوای پلیس دهلی اینترنتی همراه چرخش به عمل در روز سه شنبه.

یک جزئی از 21 شرکت کنندگان از چت گروهی دستگیر شده است در حالی که 10 فرد بزرگسال دیگر اعضای شناسایی شده اند. سایبر همراه بود واصل شاه در این مورد در بخش 67, 67(یک) از فن آوری اطلاعات عمل می کنند و دیگر IPC بخش در مارس 4.

پلیس نیز خواسته Instagram برای ارائه اطلاعات حساب های این گروه گفته است.

در بخش Instagram گفت: در آن طول می کشد این موضوع را “بسیار جدی” و اجازه نمی دهد که چنین رفتاری. آن گفت: اعتراض مطالب شامل جزئی دختران برداشته شد از پلت فرم به عنوان به زودی به عنوان آن را از آن آگاه ساخته شده.

در یک بیانیه Instagram اظهار داشت که این توافق اولویت به اطمینان حاصل شود که کاربران آن میتوانند احساسات خود را در “امن و محترمانه راه”.
“ما مطلقا اجازه نمی دهد رفتار است که به ترویج خشونت جنسی یا سوء استفاده هر کسی به خصوص زنان و افراد جوان و actioned محتوای نقض جامعه ما استانداردهای همانطور که ما از آن آگاه ساخته شده” یک Facebook سخنگوی گفت. Instagram متعلق به Facebook.

دهلی نو و فرزند وزیر توسعه راجندرا رفیق Gautam گفت: این یک حادثه تکان دهنده و نمی تواند تحمل. به گفته یک مقام رسمی WCD بخش را با اداره آموزش و پرورش به گچ کردن یک استراتژی برای جلوگیری از حوادث.

دهلی کمیسیون زنان رئیس Swati Maliwal در زمان suo-motu شناخت از پرونده و صدور اعلامیه به پلیس دهلی به عنوان به خوبی به عنوان Instagram برای ارسال اطلاعات از اقدامات انجام شده در مورد 8 مارس و پس از آن پلیس دهلی نیز در زمان ادراک و آغاز تحقیقات در این مورد.

بعد از یک مدرسه خصوصی در دهلی نو در زمینه شکایت رسمی در مورد پلیس و منابع گفته اند DC است که یکی از دختران که به خواست فعالیت در چت گروهی نیز به صورت ناشناس شکایت با پلیس است.

به محض این که پست های رفت و, ویروسی, یک بمبئی-بر اساس سایبر متخصص Shubham سینگ همچنین از آغاز تحقیقات در این مورد جمع آوری اطلاعات در مورد جزئیات این مدیر و اعضای گروه. او زودتر کمک بمبئی و ماهاراشترا پلیس در چندین تقلب های مالی و مزاحمت سایبری موارد است.

در ضمن دکن کرونیکل نیز تلاش برای رسیدن به Niska Nagpal یکی از دختران که در معرض پسران اتاق قفل است. شده است وجود دارد هیچ پاسخ نشده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله