لندن: نخست وزیر بوریس جانسون ارائه کرده است بیشتر بینش خود بستری برای coronavirus گفتن یک روزنامه انگلیسی که او می دانست که پزشکان در حال آماده شدن برای بدترین.

55 سال جانسون که صرف سه شب در بخش مراقبت های ویژه در طول هفته از درمان در یک بیمارستان لندن پس از سقوط بیمار مبتلا به کروناویروس گفت: روزنامه ” سان او آگاه بود که پزشکان در مورد سرنوشت خود را.

“این یک رابطه جنسی خشن, پیر, لحظه, من نمی خواهد آن را انکار کند” او گفت:. “آنها تا به حال یک استراتژی برای مقابله با ‘مرگ استالین’-نوع سناریو.”

جانسون نمی توانستم باور چگونه به سرعت سلامتی خود را رو به وخامت گذاشته و به سختی درک چرا او نبود بهتر. پزشکی کارگران به او “لیتر و لیتر اکسیژن” اما او گفت: “شاخص های نگهداری رفتن در جهت اشتباه است.’

“اما بد لحظه ای رسید که آن را 50-50 که آیا آنها در حال رفتن به مجبور به قرار دادن یک لوله پایین من نای,” او به این روزنامه گفت. “این زمانی بود که آن یک بیت … آنها شروع به فکر می کنم در مورد چگونه به آن رسیدگی presentationally.”

این سخنان بودند جانسون ترین کاندید هنوز خود را با قلم مو با مرگ هر چند او اذعان کرد زمانی که او در سمت چپ این بیمارستان که مبارزه خود را برای زنده ماندن “می رفته اند یا از راه” او به عنوان ادای احترام به دو نفر از پرستاران که هرگز چپ بالین او برای 48 ساعت.

جنی مک گی از نیوزیلند و لوئیس Pitarma از پرتغال گفت: تجسم دلسوز و فداکاری ملی خدمات سلامت کارکنان در خط مقدم از این بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن 28,131 نفر در بریتانیا.

جانسون تماس نزدیک منعکس شده است در این نام که او و نامزد کری Symonds داد به پسر تازه متولد شده. Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون بود به نام بعد از جانسون و Symonds’ پدربزرگ و پس از دکتر نیک قیمت و دکتر نیک هارت — دو پزشک که ذخیره نخست وزیر ،

جانسون اقدامات پس از خروج از بیمارستان نشان می دهد بیمه خدمات درمانی قدرتمند جدید مدافع آن را به عنوان به دنبال معکوس یک دهه از ریاضت است که چپ بریتانیا پزشکان و پرستاران تلاش برای درمان این سیل از کروناویروس مبتلا به ناکافی منابع دنده محافظ. ده ها تن از بیمه خدمات درمانی کارگران کشته شده در شیوع.

این مصاحبه به شرح زیر عاطفی تصویری ساخته شده توسط جانسون پس از آزاد شدن از بیمارستان در مارس 12.

جانسون به نام بیمه خدمات درمانی “شکست ناپذیر” و “قلب تپنده این کشور” پس از دیدن پاسخ آن به وقوع دست اول. او همچنین در ستایش شجاعت هر کس از پزشکان به آشپز.

نخست وزیر بازگشت به کار در 27 آوریل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله