سرینگر: نیروهای امنیتی روز چهارشنبه کشته شدن رهبر حزب-ul-مجاهدین فرمانده Riyaz Naikoo در یک جنگ با تفنگ یا تپانچه در پولوما در منطقه جامو و کشمیر در روز چهارشنبه.

Riyaz Naikoo است که گفته می شود جانشین برهان ونی. با توجه به نیروهای امنیتی Naikoo انجام یک پاداش از Rs. 12 لاخ بر روی سر خود را.

یک مقام ارشد پلیس و Imtiyaz حسین توییتی “Riyaz Naikoo می خواستم قانون در جنایت علیه بشریت در نهایت گرفته شده توسط نیروهای امنیتی. مثل همیشه هرگز مرگ روح, مصمم و تنها فکر خود گذشتگی از J&K پلیس در خط مقدم این زشت جنگ نیابتی شده است کلید. خدا نگهدار @JmuKmrPolice.”

کشته شد این رویداد بزرگ در کمتر از سه برخورد که خروشان در جنوب کشمیر را پولوما منطقه پس از پنج شنبه شب. خدمات اینترنت تلفن همراه جامعی شد و نیروهای شروع به اجرای مقررات منع رفت و آمد مانند محدودیت در تقریبا تمام دره کشمیر در روز چهارشنبه.

مقامات در سرینگر گفت که محدودیت های اعمال شده بودند در حال اجرا “به عنوان یک اقدام احتیاطی.”

گزارشات اخیر ناشی از پولوما گفت Naikoo بود در میان نظامیان به دام افتاده در Beigpora ایجاد کرد و پس از ستون ارتش را 55 Rashtriya تفنگ جامو و کشمیر پلیس ضد شورش عملیات ویژه گروه (SOG) و مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) نقل مکان کرد و در به راه اندازی یک عملیات شبانه.

منابع پلیس گفت: مبارزه با شکست بین holed تا شبه نظامیان و نیروهای امنیتی در اوایل روز شنبه. “تماس با شبه نظامیان تاسیس شد در اوایل امروز. تبادل آتش در جریان است گفت:” یک افسر پلیس در این گوشی از پولوما.

تایید این, J&K پلیس توییتی “تماس با تاسیس سوم عملیات در #Beighpors #Awantipur. بالا تروریستی فرمانده به دام افتاده است. تبادل آتش در. جزئیات باید به دنبال”.

در یک جداگانه روبرو می شوند که قرار بود در Sharshali روستا در Krew منطقه پولوما یک شبه نظامی کشته شد. پلیس گفت که درگیری آغاز شد و پس از این نیروهای امنیتی یک کمربند-و-عملیات جستجو در روستا در جمعه شب پس از دریافت ورودی ها در مورد حضور نظامیان در یک خانه خصوصی.

ارتش منابع گفت: بیش از ده خانواده زندگی در مجاورت برخورد سایت تخلیه شدند به ایمنی.

نیروهای امنیتی را به شدت سخت خود علیه شبه نظامیان در کشمیر. آنها را کشته اند و 75 شبه نظامیان در سراسر J&K تا کنون این سال است. بیست و هفت پرسنل امنیتی و 15 غیرنظامی کشته در درگیری میان پلیس و حوادث دیگر از خشونت در طول این دوره است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله