افرا گراو مرد جعلی ناپدید شدن همسر خود را پس از او او را کشته و به خاک سپرده شد او در یک خزیدن فضا در زیر خانه خود را با توجه به اتهامات.

Joshua D. خشم 28 متهم شد روز سه شنبه در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه با یک تعداد از قتل درجه دوم با قصد در قتل 28 ساله ماریا خشم.

ماریا خشم شد برنامه ریزی برای ترک شوهرش او گفت: “پلیس.

“او گفت که او او را خفه طول بحث در مورد قربانی ترک او را” اتهامات گفت.

ماریا خشم را گزارش ناپدید شدن منجر به یک جستجو مربوط به یک هلیکوپتر را در 30 آوریل و در مقیاس بزرگ جستجو آوریل 1.

مقامات با استفاده از انسان بازیابی K-9s در بر داشت بدن او روز شنبه.

با توجه به شکایت: Joshua خشم به نام پلیس به این زن و شوهر را در 11000 جلوگیری از روباه قرمز درایو مورد 6 بعد از ظهر مارس 30.

او به آنها گفت که او برای کار در حدود 11 یا 11:30 صبح و شنیده ماریا گفتن مادر خود را از طریق تلفن است که او در حال رفتن برای پیاده روی.

هنگامی که او بازگشت بین 4:30 تا 5 بعد از ظهر با او رفته بود. او گفت که پلیس او سوار همراه او مسیر پیاده روی قبل از تماس پلیس.

پلیس این منطقه برای دو ساعت آن شب با کمک یک هلیکوپتر. یک رفت و برگشت از زن و شوهر را نشان داد هیچ چیز غیر معمول است. یک هشدار صادر شد به این نزدیکی هست ،

بزرگتر جستجو انجام شد مارس 1, از جمله منطقه دریاچه ها و جنگل. دوستان و خانواده پلیس گفت که زن و شوهر بودند با داشتن مشکلات زناشویی و جاشوا خشم شد “کنترل و مالکیت” اتهامات گفت.

پلیس به دست آمده حکم جستجو به جستجو و یافت ماریا خشم بدن حدود 1:30 صبح روز شنبه.

چندین ماموران با استفاده از یک سیستم سطل و برزنت بیش از یک ساعت به نبش بدن او که به خاک سپرده شده بود در 3 – 4-پا بلند سطح پایین خزیدن فضا با یک کف خاک در این شکایت گفت.

کامل کالبد شکافی در حال بررسی است اما نتایج اولیه نشان داد که ماریا خشم در اثر خفگی از یک کیسه پلاستیکی بود که مجرای ضبط در اطراف دهان و بینی است.

این موارد هنوز در چهره خود را زمانی که او بود که.

جاشوا خشم بود گفت پلیس گفته قبل از دستگیری او که او نمی آسیب ماریا خشم. او را سرزنش می کردند او را دوست پسر سابق.

پس از دستگیری جاشوا خشم گفته بستری فشردن گردن او و قرار دادن کیسه بیش از صورت خود را به او را متوقف کند و تنفس. او اعتراف کرد به دفن او, با توجه به اتهامات عنوان شده علیه.

او گفته پلیس گفت که او از افسردگی رنج می برد قبلا تهدید به کشتن خود را اگر ماریا در سمت چپ او و اقدام به خودکشی پس از قتل است.

جاشوا خشم برنامه ریزی شده است برای اولین دادگاه ظاهر چهارشنبه. دادستان طرح به دنبال $2 میلیون وثیقه.

 

توییتر: @ChaoStrib

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله