بیماری همه گیر کوروناویروس: ایتالیا اجازه می دهد تا میلیونها نفر به کار ما محدودیت کاهش تا

رم: ایتالیا آغاز شده تکان دهنده دوشنبه با میلیون ها اجازه بازگشت به کار به عنوان طولانی ترین در اروپا coronavirus مستند آغاز تسهیل در حالی که آمریکا در زمان توقف مراحل را برای لغو برخی از محدودیت ها حتی به ده ها هزار مورد جدید گزارش شده در روزانه.

در واشنگتن سنا برگزار شده برای اولین بار از ماه مارس است. دیوان عالی کشور شنیده استدلال از طریق تلفن و مجاز جهان به گوش زندگی می کنند — برای اولین بار.

ده ها تن در فلوریدا منتظر قبل از طلوع آفتاب برای 7 صبح باز از ویکی ساحل. و توقیف گوشت خوک پردازش گیاه در داکوتای جنوبی در زمان خود اولین گام به سوی بازگشایی پس از بیش از 800 نفر آلوده شدند با کوروناویروس.

در لوئیزیانا قانونگذاران ایالتی بودند خود را راه اندازی مجدد مقننه — اما feuded بیش از اینکه آیا آنها باید بازگشت و در همه.

جنگ سیاسی تبدیل شده اند به طور فزاینده ای تعبیه شده در ایالات متحده coronavirus سیاست. جمهوری خواه لوئیزیانا قانونگذاران تحریک شده توسط لیبریا جان ادم ادواردز’ تصمیم به گسترش دولت stay-در-خانه سفارش از طریق مارس 15 نفر مشتاق به بازگشت به کار.

دموکرات ها دیدم چیز متفاوت: “این می تواند یک ضربه ویرانگر به گام ساخته شده و برای ایمنی از ساکنان ما ما کارکنان و اعضای اگر ما بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول زودرس” رهبران دموکرات در نامه ای نوشت.

این حرکت برای باز کردن ایالات متحده آمد و حتی به عنوان کشور یک روز تلفات در ایستاده بود 1,313 با بیش از 25,500 تایید عفونت های جدید با توجه به یکشنبه تعداد توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اعداد حقیقی هستند به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر است.

دولت ها در سراسر جهان گزارش شده 3.5 میلیون عفونت و بیش از 253,000 مرگ و میر ناشی از شنبه, از جمله بیش از 68,000 مرده در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. به عمد پنهان شیوع پایین, تست, نرخ و شدید فشار این بیماری قرار داده شده در سیستم مراقبت های بهداشتی به معنای مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر است که بدون شک بسیار بیشتر است.

با فشار رو به رشد در بسیاری از کشورها برای بیشتر اقدامات برای راه اندازی مجدد اقتصاد سیاستمداران بودند در تلاش برای افزایش بودجه برای تحقیقات به یک واکسن برای کوروناویروس. به امید وجود دارد یک نفر می تواند در دسترس خواهد بود در ماه, اما بسیاری از دانشمندان هشدار می دهند آن را می تواند بسیار طولانی تر است.

در حال توسعه یک واکسن خواهد بود که کلید به بازگشت به کمتر محدود زندگی روزمره است. روز دوشنبه یک اتحاد از رهبران جهان توسط اتحادیه اروپا برگزار مجازی اجلاس واکسن پژوهش متعهد به 7.4 میلیارد یورو (8 میلیارد دلار).

امریکا همراه با روسیه به ویژه وجود ندارد.

رهبران فرانسه و آلمان و ایتالیا و نروژ و اتحادیه اروپا گفته اند که پول مطرح خواهد شد کانال عمدتا از طریق به رسمیت شناخته شده سازمان بهداشت جهانی.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی که اهدا 500 میلیون یورو به نمایندگی از فرانسه اشاره کرد که ایالات متحده در حال حاضر “در حاشیه” اما گفت که او تا به حال در مورد این مسئله با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متقاعد شده بود که ایالات متحده را در برخی از نقطه پیوستن به این ابتکار.

ایتالیا اولین کشور اروپایی برخورد با این بیماری همه گیر و یک ملت با یکی از بالاترین مرگ و عوارض, شروع باز کردن با احتیاط و پس از آن دو ماه shutdown — اجازه می دهد 4.4 میلیون ایتالیایی برای بازگشت به کار.

ترافیک در مرکز شهر رم تا سایت های ساخت و ساز و عملیات تولید از سر گرفته, پارک, بازگشایی و گل فروشندگان بازگشت به Campo dei Fiori بازار برای اولین بار پس از آوریل 11.

“این چیزی است که به ارمغان می آورد شادی و نشاط مردم شده اند از دست رفته است که این روزها” فروشنده استفانو Fulvi گفت. او انتظار ندارد برای شکستن حتی در هر زمان به زودی “اما شما باید این خطر را به در برخی از نقطه.”

اما اروپایی ها’ جدید پیدا آزادی محدود هستند که مقامات با احتیاط از تنظیم کردن موج دوم از عفونت. در ایتالیا عزاداران بودند مجاز به شرکت در مجالس ترحیم با خدمات محدود به 15 نفر است. رستوران scrubbed طبقه در آماده سازی برای گرفتن خدمات. نشسته سرویس چند هفته دور.

در فلوریدا که در آن فرماندار ران DeSantis گفت: رستوران ها و مغازه های خرده فروشی می تواند باز در 25 درصد ظرفیت آغاز و تا روز دوشنبه برخی از صاحبان کسب و کار بودند مطمئن نیستید که چگونه به همه چیز را ببینید.

تونی Loeffler, مالک اطلس بدن و خانه پوشاک مردانه و شیوه زندگی فروشگاه در مرکز شهر سن پترزبورگ گفت: “هر دو نگران و هیجان زده است.

“ما احساس می کنیم که برای انجام این کار حتی اگر ما احساس می کنیم کمی در تضاد است.” “اما ما در حال تمرین تمام حس مشترک و CDC الزامات بنابراین من احساس می کنم مثل ما پایان ما امن است. اما آن را بسیار سخت به می دانم که چگونه هر کس دیگری است که چگونه به طور جدی آنها در حال گرفتن آن است.”

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom یک دموکرات و یکی از اولین فرمانداران ایالات متحده برای تحمیل یک ایالت اقامت-صفحه اصلی سفارش اعلام کرد که برخی از کسب و کار در دولت را دریافت اجازه بازگشایی به عنوان اوایل به عنوان جمعه با محدودیت.

Newsom را مرحله به مرحله در برنامه اجازه می دهد تا لباس فروشگاه لوازم ورزشی, گل ها و دیگر خرده فروشان برای از سرگیری عملیات با منظقه وانت. ناهار خوری در رستوران و دفتر reopenings هنوز هم ممنوع است.

کالیفرنیا دولت مونتاژ دوباره آن مقننه در جلسه روز شنبه هر چند سنا را ندارد و عضو تا زمانی که ممکن است 11.

کالیفرنیا مجمع سخنران آنتونی رندن گفت: اعضا باید شرکت حضوری در جلسات کمیته و طبقه جلسات بر اساس توصیه های حقوقی که رای گرفته شده از راه دور “به احتمال زیاد خواهد بود در دادگاه به چالش کشیده و پرتاب کردن.”

او گفت: ناراحت کننده قانونگذاران دولت “را تشویق به ماندن در خانه. ما قطعا نمی وادار کردن کسی به کار بیایند.”

اغلب معلوم بود فقط چه خواهد بازگشایی شده است.

در آتلانتا و حومه کنساو غول مرکز شهر در کاب بازار بازگشایی شد شنبه اما بسیاری از فروشگاه های باقی مانده بسته با فضای داخلی تاریک و دروازه قفل شده در استارباکس, راز ویکتوریا و دیگر مغازه ها.

یک پیچ و خم از یک راه مسیرهای زخم از طریق خوردن در منطقه مشخص شده با نشانه های آبی و برق نوار گیر کرده به زمین. اما سیاست های متناقض بودند.

چهار کارگر در Chick-fil-A, ضد, همه ماسک عینک و مشتریان ایستاده بود در سیاه و سفید X حدود 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا به عنوان آنها منتظر به منظور. درب بعدی در آمریکا دلی کارگران صبح روز دوشنبه نمی پوشیدن ماسک و وجود دارد هیچ نشانه برای مشتریان به جدا شوی. بعد از ظهر توسط برخی از کارکنان بودند با پوشیدن ماسک.

در اوایل County, Georgia, که یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر برای کروناویروس در آمریکا یک بیمارستان رسمی گفت: این نگرانی که گرجستان شده است تا تهاجمی در مورد بازگشایی کسب و کار.

“من بسیار نگران” گفت: زنجبیل کوشینگ از LifeBrite بیمارستان جامعه اشاره کرد که بیش از آخر هفته آن “بازگشت به حالت عادی فقط به دنبال در مقدار از اتومبیل در جاده ها و مردم در مکان های مواد غذایی. آنها هنوز ایستاده در خارج و حفظ فاصله اجتماعی, اما آن را فقط یک مقدار زیادی شلوغ.”

در ضمن این شهر از ساحل میامی بسته ساحلی جنوب پوینت پارک پس از بیش از حد بسیاری از مردم حاضر به پوشیدن ماسک های صورت و یا باقی می ماند اجتماعی فاصله بیش از آخر هفته.

کارناوال کروز خط دیدم که یک سری از مشخصات بالا شیوع بیماری در آن کشتی روز دوشنبه اعلام کرد آن شروع خواهد شد کشتی دوباره در ماه اوت خروج از فلوریدا و تگزاس. کارائیب سفر خواهد بود شرکت برای اولین بار پس از همه گیر مجبور نزدیکی مجموع مکث در جهانی کروز میباشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر