D-خوب به چرخش در مجازی Prom شب برگزار شد Houseparty برنامه


Illustration for article titled D-Nice to Spin at Virtual Prom Night Held by Houseparty App

عکس: قطر Dipasupil (گتی ایماژ)

در طول قرنطینه DJ D-خوب ارائه شده است لازم است, احساس خوب, انرژی خود را از طریق روحیه deejay مجموعه که ترکیب بهترین از هر دو قدیمی و جدید-مدرسه بازدید. در حال حاضر در لس آنجلس بر اساس نوازنده است teaming تا با تصویری برنامه چت Houseparty به دبیرستان کلاس ارشد از سال 2020 احساس بهتر در مورد از دست رفته چه می توانست یک شب بزرگ.

تبلیغات

در پنج شنبه, مه 7 D-خوب خواهد بود در حال چرخش در Houseparty مدل که می گیرد از 5 p. m. PT/8 p. m. و به 7 p. m. PT/10 p. m. ET. Instagram تاثیر گذار زاک Bia خواهد بود که میزبان.

تبلیغات

Houseparty را Instagram تشویق سالمندان به دانلود نرم افزار به منظور به اشتراک گذاشتن عکس ها و فیلم های خاص خود شب. البته آنها همچنین انتظار می رود آنها را به رقص و برخی از سرگرم کننده و به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با استفاده از هشتگ #HousepartyProm.

D-Nice بوده است اذوقه رسان از شادی ما به شدت مورد نیاز در طول این زمان. پر شور خود را Instagram Live set باشگاه قرنطینه دیده است و دوست دارد از ارقام مانند هلی بری و Diddy پرداخت مجازی بازدیدکننده داشته است. او امیدوار به باشگاه قرنطینه در جاده ها هنگامی که COVID-19 گرد و غبار شروع به پراکنده.

فارغ التحصیل از سالمندان نیز به گرفتن برخی از زیبا ستارگان مجازی شروع تمرینات. آن اعلام شد که باراک و میشل اوباما در میان بسیاری دیگر نام خواهد بود صحبت کردن در یوتیوب را “عزیز کلاس 2020” رویداد در ژوئن 6. در حالی که این لزوما راه سالمندان ممکن است پیش بینی خود را از نقاط عطف و لحظات ما خوشحالیم که مارک در حال رفتن بالا و فراتر از آن را به مطمئن شوید که آنها احساس قدردانی و پشتیبانی با توجه به شرایط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر