دموکرات فایل طرح دعوی در دادگاه به غایب پست الکترونیکی-در رای گیری در دسترس برای همه در همه گیر


Illustration for article titled Democrats File Lawsuit to Make Absentee Mail-In Voting Accessible to Everyone During Pandemic

عکس: درک R. Henkle (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

یک مسئله ای است که می آید تا بارها و بارها به این بیماری همه گیر کوروناویروس تداخل با 2020 انتخابات نجومی است که چگونه به اطمینان حاصل شود که مردم می توانند رای با خیال راحت. در حالی که جمهوری خواهان به نظر می رسد hellbent در وادار کردن رای دهندگان به انتخاب بین خطر سلامت خود را به رای دادن در فرد و یا ماندن در منزل و نه رای گیری در همه دموکرات ها باید ثبت دادخواست با هدف پایان دادن به آنچه که آنها احساس می کنید بر خلاف قانون اساسی محدودیت منع رای دهندگان—به خصوص جوان و رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی—از مصاحبه غیابی.

تبلیغات

با توجه به WCSC 5دموکراتیک کنگره انتخاباتی کمیته, کمیته ملی حزب دموکرات و حزب دموکرات کارولینای جنوبی در زمینه “چهار ستون” طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال آمریکا در کلمبیا S. C. در روز شنبه. کت و شلوار مدعی است که مقررات در اطراف پست الکترونیکی-در رای گیری که به طور کلی می گویند که تنها افرادی که واجد شرایط هستند افراد 65 ساله و مسن تر; افراد معلول و یا زمینه مسائل مربوط به سلامت و مردم در نظامی خدمت در خارج از کشور—ناعادلانه نیاز به رای دهندگان در معرض خطر قرار گرفتن در معرض یک ویروس کشنده به منظور رای دادن در کارولینای جنوبی اولیه در ژوئن 9 و در انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

“ما نمی خواهد اجازه می دهد این همه گیر مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بهانه ای برای تضعیف دموکراسی ما” DNC رئیس تام پرز در بیانیه ای گفت: با توجه به دولت. “این کار از رهبران ما برای دفاع از حق خود برای رای دادن به ایجاد غیر ضروری بر خلاف قانون اساسی بار.”

تبلیغات

کت و شلوار نیز مدعی است که چون مردم در حال کشته شدن توسط COVID-19 عفونت در نرخ های بالاتر سیاه رای دهندگان به طور نامتناسبی تحت تاثیر غایب رای گیری محدودیت ها و بودن مجبور به انتخاب بین ماندن در خانه در روز انتخابات و یا “اجتناب از نیازی و خطر جدی برای سلامت خود و سلامت خود را به دوستان و خانواده و جامعه گسترده تر.”

با توجه به WRDW 12, the American Civil Liberties Union, ACLU از ایالت کارولینای جنوبی و NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق ظ مشابه طرح دعوی در دادگاه که از DNC گروه در برابر اعضای S. C. کمیسیون انتخابات و رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر. این کت و شلوار نیز پرونده در یک دادگاه فدرال بیش از مقامات عدم اطمینان حاصل شود که تمام رای دهندگان می توانند رای های پست در طول بیماری همه گیر.

سوزان دونن مدیر حقوقی ACLU S. C. گفت: طرح دعوی در دادگاه در برابر کمیسیون و فرماندار چرا که “آنها در موقعیت برای رفع این چیزها” هستند اما عدم انجام آن است.

“کمیسیون انتخابات احساس می کند که آنها نیاز به هدایت فرماندار یا قانونگذاران به منظور ایجاد تغییرات مورد نیاز,” دان گفت. “و موضع ما این است که اگر شما نمی توانید آن را از فرماندار شما نمی توانید آن را از قوه مقننه می کنیم و درخواست آن از دادگاه. اگر مردم دلسرد از رای گیری و یا مجبور به انتخاب در مورد انتخاب بین رای دادن و قادر به محافظت از سلامت خود را که یک طرح خوب برای دموکراسی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر