Illustration for article titled French Montana Concedes Drake Could Probably Beat Him in Head-to-Head Hits Battle; Water Declares It Is Likely Wet

عکس: استیون Ferdman (گتی ایماژ جزر و مدی)

اگر وجود دارد هر گونه مراقبت از خود سرود من پیشنهاد می توانید به هر کسی در حال حاضر آن را به خودتان ايمان راه French Montana خود معتقد است.

تبلیغات

این “فراموش نشدنی” رپر در مصاحبه با DJ E سنگ در 92.3 را Bassment (h/t پیچیده) نگهداری می شود یک بار دیگر که خود فروشگاه می تواند در کنار بسیاری از هیپ هاپ نوابغ—با برخی ممکن است استثنا.

“من احساس می کنم مثل من می تواند در برابر هر کسی” فرانسه گفت: E سنگ. “من می دانم که دریک احتمالا من کردم. JAY-Z رو من. اما علاوه بر این که آن را هر چه. این بازی باز.”

تبلیغات

فرانسه اذعان کرد که Snoop Dogg می کند و در لبه بر او “زمانی که او از چیزی bang.”

“مثل Dr. Dre و تمام است که احترام به او” فرانسه گفت.

در زمانی که آن را سخت به لحاظ جسمی با هم می آیند, فرانسه بزرگ شده است یکی کننده: سپاه هیپ هاپ سران بسیج آنلاین به کباب 35 ساله درهم-رپ آمریکایی پس از او گفت که او می تواند برای “آمار آمار” با Kendrick Lamar.

بله همان Kendrick که برنده تو جایزه پولیتزر.

تبلیغات

همه کلاه هواخواه بود صریحا موقع توجه کرد توسط توییتر به حداقل می گویند, اما فرانسوی است که هیچ اگر نه توهم خون سرد. اگر عادلانه بود او همچنین hedged اولیه خود را اعلام یک لمس گفتن پیچیده “شما می توانید از قرار دادن کسی مثل Kendrick Lamar کنار من در همان مرحله در یک جشنواره, من ممکن است تحت الشعاع قرار دادن او. نه این که من یک رپر بهتر است یا هر آنچه در آن است, آن را فقط که من کردم بیشتر بازدید.”

(برای آنچه در آن ارزش “بازدید” ادعا می کنند نیز به راحتی رد کردنی ریشه به عنوان عامل J’na جفرسون به تازگی مورد بررسی قرار گرفت. و با بررسی منظور ما از گوگل.)

تبلیغات

است French Montana چرخش در این نقطه است ؟ احتمالا که در French Montana صحبت می کنند به معنی “شما شرط می بندم ، اما اجازه می دهد تا واقعی بدون کنسرت, جایزه نشان می دهد یا قرمز فرش سریعترین راه برای سرگرم کننده برای ایجاد فشار در طول قرنطینه برای راه اندازی خود را به فرضی Verzuz جنگ است. من هرگز رویای ضربه زدن نیست بنابراین مرد جوان را فشار و من نمی خواهد امروز آغاز خواهد شد. پس از همه, به عنوان فرانسوی خود گفت: DJ E سنگ این است که واقعا در مورد برنده شدن است. آن را در مورد گرفتن در مبارزه است.

تبلیغات

“شما می توانید با قرار دادن من در برابر کسی. اگر من را ل را ل” او گفت:. “من نمی ترسم برای از دست دادن. این است که در مورد من اعتقاد خودم را.”

French Montana برای شما متعصبانه اعتماد به نفس و کشش از یک چهارم ارزش خود را از بازدید به یک دلار ارزش را فشار دهید من به شما درود می فرستم. اما من احتمالا هنوز هم نمی خواهد دست انداز موسیقی خود را مانند آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله